Artykuł miesiąca: Dom Opiekuńczych Skrzydeł - pamiętaj o 1% podatku KRS 630706.

AktualnościinnowacjeITWiadomości

Usługi kurierskie dla biznesu – postaw na korzystną ofertę

 

Z usługami kurierskimi miał styczność praktycznie każdy. Nic dziwnego, w ostatnim czasie na potęgę wybieramy kuriera, jeśli chodzi o wysyłkę towarów i to bez względu na ich rodzaj, czy wymiary i wagę. Popularność usług kurierskich wiąże się także z coraz większą ilością sklepów internetowych oferujących różnorodne produkty swoim klientom. To właśnie sklepy online, ale również i te stacjonarne najczęściej korzystają z wysyłek paczek kurierem. Nic dziwnego, że oferta firm, takich jak InPost często jest dostosowywana do klientów z branży e-commerce.

1. Dlaczego InPost dla firm?

2. Wysyłka i zwrot paczek z InPost

3. Korzyści płynące z wyboru firmy InPost!

Na rynku jest wiele firm kurierskich o bardzo zróżnicowanych ofertach. Nic dziwnego, że sklepy internetowe, a raczej ich właściciele nie zawsze wiedzą, z czego skorzystać. Według wielu ekspertów doskonałym rozwiązaniem są usługi kurierskie dla biznesu świadczone przez firmę InPost. Przekonasz się o tym za chwilę.

Dlaczego InPost dla firm?

Jest wiele powodów, dla których warto postawić na InPost z ofertą biznesową. Na korzyściach płynących z tego wyboru skupimy się później. Chcemy bowiem zaznaczyć, że nie chodzi tutaj tylko o traktowanie klienta biznesowego, ale również klientów tego klienta. Chodzi przecież głównie o dobro klientów danego sklepu internetowego. To w dużej mierze od nich zależy, czy dany sklep wprowadzi jakiekolwiek zmiany związane z wysyłką przesyłek. Nie każdy będzie bowiem zadowolony z danych usług firm kurierskich. Na szczęście InPost dla firm dba zarówno o swojego klienta, jak i kupców produktów w danym sklepie internetowym. Oczywiście sklep jest tutaj tylko przykładem, który jednak najlepiej obrazuje całą sytuację. InPost zapewnia korzystne rozwiązania biznesowe, ale przy tym gwarantuje szybkie, bezpieczne doręczenie przesyłek klientom zarówno wprost pod podany adres, na przykład do domu, czy mieszkania, ale także do niezwykle popularnych jak i bardzo cenionych Paczkomatów.

Wysyłka i zwrot paczek z InPost

Decydując się na wybór usług kurierskich dla biznesu od firmy InPost, Twój klient będzie miał do dyspozycji możliwość zamówienia Twojego towaru do domu lub Paczkomaty. W tym pierwszym przypadku produkt zawiezie pracownik firmy samochodem dostawczym. Często taka dostawa trafia już po 24 godzinach od nadania przesyłki. Są tutaj jednak pewne ograniczenia, waga paczki nie może sięgać ponad 50 kilogramów, a suma długości jej boków nie może przekraczać 220 centymetrów. Jest to droższa opcja od Paczkomatów, które niewątpliwie są bardziej wygodną formą. Oczywiście w przypadku Paczkomatów również występują pewne ograniczenia, jak na przykład wielkość przesyłki. Ceny są jednak nieco niższe, a transport wciąż bardzo szybki. Co wyróżnia Paczkomat od zwykłego kuriera? Paczka może czekać na odbiorcę kilka dni, co będzie bardzo wygodną formą dla wszystkich klientów sklepu internetowego. InPost dla firm zapewnia także możliwość zwrotu paczek przez klienta do sklepu. Ich waga nie może być wyższa niż 25 kilogramów. 

Korzyści płynące z wyboru firmy InPost!

Przede wszystkim oszczędzasz czas i pieniądze. Nie musisz samodzielnie wysyłać wszystkich paczek, co w miarę rozwoju biznesu nieco mijałoby się z celem. Ponadto oferta dla firm jest dużo korzystniejsza cenowo od tej dla klientów indywidualnych. Ponadto dajesz swoim klientom możliwość śledzenia przesyłki. InPost dla firm może zintegrować się z Twoim sklepem, aby wszystko zautomatyzować, do tego, masz możliwość zaoferowania klientom szybkich zwrotów towarów.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Rynek samochodowy nadal słabnie

AktualnościGiełdaWiadomości

Allianz zachwyca akcjonariuszy

AktualnościinnowacjeWiadomości

To najbardziej innowacyjne firmy średniej wielkości w Niemczech

AktualnościWiadomości

Były austriacki kanclerz Kurz wycofuje się z polityki

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: