Artykuł miesiąca: Pracowniku pamiętaj o 1% dla Fundacji Opiekuńcze Skrzydła

Manager lotniczyManager lotniczyPodróżeWiadomości

Trwa ekspansja Emirates

 

12 czerwca 2015 r.: Linie Emirates, które łączą ludzi i miasta na całym świecie, ogłosiły podpisanie nowej umowy code-share z Flybe, największą regionalną linią lotniczą w Europie z siedzibą w Exeter. Porozumienie umożliwi pasażerom obydwu przewoźników korzystanie z nowych połączeń na terytorium Wielkiej Brytanii*.

W ramach nowej umowy kody linii Emirates pojawią się na 25 trasach obsługiwanych przez Flybe na terytorium Wielkiej Brytanii*. Tym samym do światowej sieci połączeń Emirates dołączy 13 nowych miejsc, takich jak Edynburg, Aberdeen, Guernsey, Wyspa Man, Jersey czy Newquay. Wszystkie loty Flybe uzupełnią połączenia Emirates do Dubaju i innych miast świata realizowane z portów lotniczych w Manchesterze, Glasgow i Birmingham. Emirates i Flybe planują rozpoczęcie lotów w ramach nowej umowy w lipcu tego roku.

Nowa umowa code-share z Flybe zapewni naszym pasażerom większy wybór i elastyczność połączeń do różnych miast na terytorium Wielkiej Brytanii z Dubaju, co przełoży się na większy komfort podróży – powiedział Thierry Antinori, wiceprezes i dyrektor handlowy linii Emirates.

Dotychczas linie Emirates podpisały umowy code-share z 14 partnerami na całym świecie, w tym z liniami Qantas, Jetstar i Jet Blue.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Friede Springer uczyniła Mathiasa Döpfnera miliarderem

AktualnościWiadomości

Kalifornia ogłasza zakaz sprzedaży benzyny i oleju napędowego od 2035 roku

AktualnościWiadomości

Podróże i rozrywka to marzenia Polaków

AktualnościWiadomości

Digital People – druga edycja debaty o trendach i technologiach, które zmieniają biznes

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: