Artykuł miesiąca: Dom Opiekuńczych Skrzydeł - pamiętaj o 1% podatku KRS 630706.

AktualnościWiadomościZarządzanie

Na czym polega nowoczesne zarządzanie firmą?

 

Niezależnie od tego, w jakiej branży się działa, trudno dziś obejść się bez nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Powstają coraz to nowe programy do zarządzania przedsiębiorstwem, których celem jest usprawnienie pracy i zredukowanie kosztów. Czy takie aplikacje rzeczywiście pomagają?
CRM
Obecnie komunikacja z klientem jest znacznie bardziej rozbudowana, a program do zarządzania firmą daje dostęp do wielu praktycznych narzędzi. Wśród nich jest CRM, czyli nowoczesny system komunikacji z klientem. W aplikacji FaciliTime™ system CRM pozwala sprawnie zarządzać bazą klientów firmy – w jednym miejscu są wszystkie istotne informacje dotyczące partnerów biznesowych oraz pełna historia zleceń, do tego dochodzą jeszcze wygodne formy komunikacji, dzięki czemu można łatwiej rozpoznać potrzeby klienta i szybko wdrożyć te zmiany w firmowej strategii sprzedażowej.
Aplikacja tworzy bazę kontaktów w zgodzie z RODO, umożliwia ich wygodne grupowanie oraz tworzenie niestandardowych kategorii. Program rejestruje wszystkie połączenia, e-maile i wiadomości, a na ich podstawie przedsiębiorca może od razu tworzyć notatki i przydzielać nowe zadania swoim pracownikom. Aplikacja do zarządzania firmą bez problemu współpracuje z innymi programami, jak chociażby Microsoft Outlook czy Word.
 
Zarządzanie zleceniami i pracownikami
Aplikacja nie ogranicza się wyłącznie do kontaktowania z klientami. Jest tu także inteligentny asystent planowania, który zbiera dane w czasie rzeczywistym i zapewnia dostęp do wszystkich zasobów firmy – w ten sposób można bezproblemowo rozdzielać zadania i monitorować na bieżąco postępy w ich realizacji. Mając dostęp do wielu różnych danych, aplikacja pozwala zoptymalizować koszty oraz zwiększyć produktywność firmy, a jeśli w międzyczasie pojawią się nieplanowane wcześniej zlecenia, program automatycznie przydzieli je do właściwej kategorii.
Pracę ułatwiają także praktyczne szablony, które można dostosować do potrzeb swojej działalności. Aplikacja FaciliTime™ uwzględnia specyfikę różnych branż, dlatego dodatkowe opcje są przygotowane tak, by płynnie zarządzać konkretnymi zleceniami i mieć stały kontakt z całym zespołem oraz pracownikami przebywającymi w terenie. Program śledzi także firmowe pojazdy oraz zapisuje ich dane.

Polecane artykuły
AktualnościEkologiaWiadomości

Ciężarówka Daimlera na wodór przejedzie 1000 kilometrów

AktualnościWiadomości

Nowa umowa społeczna dla Hongkongu

AktualnościITWiadomości

Polskie IT – nie tylko dla “elity”

AktualnościWiadomościZarządzanie

Tina Müller zostaje członkiem rady nadzorczej Autoscout24

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: