Air France wczoraj i dziś. Francuska linia obchodzi 90.urodziny

AktualnościManager lotniczyPodróżeWiadomości

Dwuklasowy A380 Emirates przewiózł już ponad 220 000 pasażerów

Ponad 220 000 pasażerów odbyło podróż dwuklasowym A380, który wykonał już ponad 450 lotów od wprowadzenia samolotu w grudniu 2015 roku. Aby udać się na wirtualną wycieczkę po dwuklasowym A380 wspólnie z załogą Emirates, należy kliknąć tutaj.

W dwuklasowym A380 przewoźnika znajduje się 58 rozkładanych do pozycji leżącej siedzeń w klasie biznes, 557 szerokich siedzeń w klasie ekonomicznej, a także słynny salon pokładowy Emirates. Najnowsza wersja A380 Emirates jest wyposażona w najszersze wśród przewoźników ekrany w klasie ekonomicznej, mierzące 13,3 cala, które oferują ponad 2 200 kanałów w systemie rozrywki pokładowej ice. Obecnie dwuklasowy A380 wykonuje loty do czterech miast: Kopenhagi, Bangkoku, Manchesteru i Kuala Lumpur. Do floty przewoźnika dołączył właśnie 74. samolot A380. Spośród nich, cztery oferują dwie klasy rezerwacyjne.

Jako pierwszy w tym roku do siatki połączeń Emirates, obsługiwanych przez A380, dołączył Waszyngton, a w najbliższych miesiącach A380 rozpocznie loty także do Birmingham, Pragi i Tajpej. Emirates dysponują największą wśród przewoźników liczbą samolotów A380, które obsługują 36 połączeń z Dubaju do miast na całym świecie.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Światowy rynek dóbr luksusowych dynamicznie rośnie

AktualnościWiadomości

Przełomowa siła sztucznej inteligencji

AktualnościFinanseWiadomości

Barclays rozważa rozwiązanie umowy z tysiącami klientów

AktualnościWiadomości

Michelin zamyka fabryki opon w Niemczech

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: