Artykuł miesiąca: Dom Opiekuńczych Skrzydeł - pamiętaj o 1% podatku KRS 630706.

AktualnościBankiWiadomości

Czy warto korzystać z rankingów bankowych? Jak wybrać odpowiedni?

 

Planujesz uruchomić bądź przekształcić konto w banku, czy może poszukujesz korzystnej pożyczki? To pewne – ogromna liczba ofert proponowanych przez przeróżne banki może sprawić, że rozboli Cię głowa. Każdy bank reklamuje się, że to właśnie jego oferta jest najlepsza. Jak zatem dobrze zdecydować oraz wybrać optymalną ofertę? Czy opłaca się poświęcić czas na przegląd rynku?

Mam dobrą wiadomość — wybór konta czy opłacalnej pożyczki nie musi być czasochłonny, ani przysparzać trudności. Mam na to jedną radę — skorzystać z rankingu kont i pożyczek. Poznasz wszystkie propozycje banków, a także w prosty sposób je porównasz. W ostatnim czasie powstaje ogrom takich stron. Można znaleźć nie tylko ranking kont osobistych, ale też popularny jest ranking kont firmowych czy też ranking kont kredytowych. A dla tych, którzy potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki, stworzono ranking darmowych pożyczek.

Czy warto korzystać z rankingów?

Oczywiście, że opłaca się korzystać z ich pomocy. Nie tylko oszczędzają Twój czas, ale też uzyskujesz jasny obraz tego, co jest dostępne na rynku.

W rankingu znajdziesz takie informacje jak:

  • miesięczny koszt prowadzenie konta,
  • prowizje za przelewy krajowe do innych w banków, wykonywane online,
  • miesięczne opłaty za używanie karty bankomatowej wraz z warunkami ewentualnego z niej zwolnienia,
  • lista sieci bankomatów, w jakich wypłata gotówki nie jest obarczona dodatkowymi kosztami.

Kto tworzy rankingi kont osobistych? Gdzie je znaleźć?

Rankingi kont osobistych i innych kont bankowych są coraz modniejsze. Strony zajmujące się tym zagadnieniem rozwijają się bardzo szybko. W internecie bez problemu znajdziesz blogi i strony, które koncentrują się na tworzeniu rankingów: kont osobistych, kont firmowych, kont kredytowych, a także darmowych pożyczek. 

Jednym z założycieli takiej strony jest Jacek Gacoń. Już od roku 2014 zajmuje się prowadzeniem bloga o tematyce finansów osobistych. Jego główną ideą jest poprawa budżetu osobistego przez zwiększanie przychodów, a także rozważne zarządzanie pieniędzmi. Jacek to biznesmen, a także bloger o dużej wiedzy z zakresu bankowości oraz finansów. Wykształcenie, które zdobył w tym zakresie oraz wiedzę zdobywaną przez lata, przekazuje w przejrzysty sposób poprzez wpisy na blogu.

Ostatnio stworzył on także pożyteczne narzędzie porównywania ofert bankowych, jakim jest ranking. Znajdziesz tam głównie ranking kont osobistych (zobacz -> https://jakdorobic.pl/ranking-kont-osobistych/ ), ale także ranking kont firmowych oraz ranking kont kredytowych.

Jakie rankingi są warte Twojej uwagi?

Wyszukując blog z rankingiem, powinno się zwrócić uwagę na parę ważnych punktów. 

Razem ze wzrostem powszechności tej formy promocji kont, można znaleźć coraz więcej nie wartych zaufania rankingów, których twórcy wyciągają zyski z faworyzowania konkretnych promocji. Brak rzetelności to ogromna wada, bo nie zyskujesz całego obrazu możliwości, a więc może wprowadzić w błąd. Polecam używać tylko godnych zaufania stron prowadzonych przez profesjonalistów w dziedzinie finansów osobistych.

Kolejną kluczową kwestią jest częstotliwość aktualizacji rankingów. Nim zdecydujesz się na założenie konta wskazanego w rankingu, sprawdź najpierw, czy na pewno jest to aktualny przegląd promocji. Banki przeganiają się we wprowadzaniu coraz to nowszych, korzystnych udogodnień i bonusów. Jedynie stosownie prowadzone rankingi uwzględniają wszystkie najświeższe oferty, dzięki temu masz pewność, iż wybierasz rzeczywiście najlepszą ofertę.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Rynek samochodowy nadal słabnie

AktualnościGiełdaWiadomości

Allianz zachwyca akcjonariuszy

AktualnościinnowacjeWiadomości

To najbardziej innowacyjne firmy średniej wielkości w Niemczech

AktualnościWiadomości

Były austriacki kanclerz Kurz wycofuje się z polityki

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: