Manipulacja

AktualnościPracaWiadomościZarządzanie

Sfinks Polska rozszerza skład Zarządu

 Rada Nadzorcza Sfinks Polska – spółki zarządzającej sieciami restauracji Sphinx, Chłopskie Jadło i WOOK – powołała Bogdana Bruczko na stanowisko wiceprezesa zarządu. Z dniem 1 grudnia br. dołączy on do prezesa Sylwestra Cacka oraz dotychczasowych wiceprezesów spółki – Doroty Cacek, Sławomira Pawłowskiego, Jacka Kusia i Tomasza Gryna. Tym samym zarząd Sfinks Polska będzie działał w składzie sześcioosobowym.

– Przed nami czas intensywnego rozwoju, dlatego też niezależnie od zadań Bogdana Bruczko w Shanghai Express zależy nam, by bezpośrednio wspierał też Sfinksa z poziomu zarządu. Zna on dobrze spółkę, od wielu lat jest z nią związany i obecnie powraca na stanowisko wiceprezesa, co bez wątpienia będzie dla nas cennym wsparciem – komentuje Sylwester Cacek, prezes zarządu Sfinks Polska SA.

Bogdan Bruczko pełni obecnie funkcję prezesa zarządu w spółkach z branży gastronomicznej – Shanghai Express Sp. z o.o. oraz W-Z.Pl Sp. z o. o. W latach 2009 – 2014 sprawował funkcję wiceprezesa zarządu Sfinks Polska. Zanim rozpoczął karierę w grupie kapitałowej Sfinks był związany z bankowością. W latach 2000 – 2009 pracował w Dominet SA oraz w Dominet Banku, gdzie od 2006 r. pełnił funkcję wiceprezesa zarządu. Odpowiadał za Pion Kredytów, Pion Operacji, w tym za obsługę klienta i zarządzanie jakością w sieci placówek. Nadzorował także realizację celów sprzedażowych, w tym zajmował się rozbudowywaniem działalności banku o pośrednictwo kredytowe. Wcześniej pełnił m.in. funkcje dyrektora Departamentu Ryzyka Kredytowego i zastępcy dyrektora w Departamencie Windykacji. Ukończył Finanse i Bankowość na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.

 

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Sztuczna inteligencja pozbawia 1000 pracowników pracy w Snap

AktualnościWiadomości

Szef Rezerwy Federalnej ujawnił majątek wart 130 milionów dolarów

AktualnościMotoryzacjaWiadomości

Stellantis znacząco zwiększa sprzedaż

AktualnościWiadomości

Czy Węgry pozostaną bramą Chin do UE pod rządami Magyara?

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *