Artykuł miesiąca: Pracowniku pamiętaj o 1% dla Fundacji Opiekuńcze Skrzydła

AktualnościGospodarkaLifestyle

Rośnie sprzedaż luksusowych jachtów

 

Na targach “Boat” poświęconym jachtom żaglowym, sprzętowi pływającemu i  łodziom motorowym  w Düsseldorfie  ogłoszono, że oto zakończył się kryzys w tej branży na co miała wskazywać ogromna liczba zawartych tam kontraktów.  Te wiadomość przekazał osobiście Jürgen Trach dyrektor zarządzający Federacji Rekreacyjnego Przemysłu Jachtowego.

Na tegorocznych targach pokazało się 1700 wystawców.  Jedynym niepokojącym zjawiskiem była liczba odwiedzających o 10 tys. mniejsza niż w roku ubiegłym i wynosiła 240 tys. Cała branża została wyceniona na ok. 1.8 miliarda Euro, tyle wyniosą najbliższe kontrakty.
Kolejnym niepokojącym zjawiskiem jest to, że rynek w krajach śródziemnomorskich jest stosunkowo słaby.  Ale i tak wszyscy producenci z tego regionu wystawili swoje cacka .
Dużą atrakcją było wręczenie Oskarów dla najlepszych jachtów motorowych i żaglowych Europy.  Otrzymały je najbardziej luksusowe i innowacyjne jednostki.  Tak jak w motoryzacji i w sportach wodnych pojawia się silnik elektryczny.  Największe zainteresowanie wzbudził jacht opracowany przez amerykańskiego producenta o nazwie “Papieros 38 AMG Electric Drive”, który wykorzystał wiele komponentów użytych przy produkcji super samochodu Mercedesa AMG Coupe z  elektrycznym napędem elektrycznym.
Było i coś dla miłośników podróży własnym jachtem, ale takim 20-30 metrowym.  I tak jak wszędzie mieszały się produkty Premium z tymi super praktycznymi, jak dmuchana deska surfingowa, super propozycja dla tych podróżujących bez samochodu.

Polecane artykuły
AktualnościCzas wolnyWiadomości

Polecam Lupin z Omarem Sy w Netflix - słowo na weekend

AktualnościITWiadomości

W Niemczech nowe prawo przeciwko korporacjom cyfrowym

AktualnościFunduszeWiadomości

Blackrock - firma zarządzający aktywami notuje mocne wzrosty

AktualnościHandelWiadomości

Sieć drogerii Rossmann dobrze sobie radzi z kryzysem

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: