Artykuł miesiąca: Kielecki Park Technologiczny łączy firmy ze startupami

AktualnościCSRLudzieWiadomości

Pracowniku – pamiętaj o 1% dla Fundacji Opiekuńcze Skrzydła

 

Rozliczasz się? Pamiętaj przekazać Twój 1% podatku dla Organizacji Pożytku Publicznego.
Dzięki Waszemu 1% możemy dać z siebie 100% i pomagać jeszcze lepiej!

Przekaż 1% podatku na Fundację Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła.
Dzięki Twojemu wsparciu prowadzimy dwa dzienne Domy dla dzieci i młodzieży, w których dożywiamy, edukujemy i rozwijamy dzieci, wspieramy osoby dorosłe i samotne i realizujemy program wsparcia dla matek podopiecznych dzieci. Dzięki dotacji z 1% podatku możemy zatrudnić wykwalifikowanych pedagogów i zapewnić potrzebującemu dziecku codzienne i indywidualne wsparcie w rozwoju. To dzięki Tobie, dzieci i młodzież mają szansę, by dorastać w prawdziwym, bezpiecznym, ciepłym  dziennym Domu Opiekuńczych Skrzydeł na warszawskiej Pradze.

WPISZ W DEKLARACJĘ PODATKOWĄ KRS 0000 630 706

Jeśli chcesz wspierać działania Fundacji Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła, skorzystaj z gotowej deklaracji online. I przekaż swój 1% potrzebującym dzieciom. Kliknij http://fundacjajoannyradziwill.pl/pl/chce-pomoc/przekaz-1/


Co to jest 1% podatku?

Jeden procent to podatek dochodowy osób fizycznych, który od 2004 roku podatnicy mogą przekazywać wybranej przez siebie organizacji pożytku publicznego (OPP). Pamiętaj, że 1% nie jest darowizną ani ulgą podatkową. Korzystając z możliwości przekazania 1% podatku, to Ty w imieniu Ministerstwa Finansów decydujesz na co zostaną wydane środki publiczne za rok 2018. Każdy podatnik w Polsce może samodzielnie decydować kogo chce wspierać i do kogo trafi jego 1%, nawet jeżeli to jest 2 zł.

Twój 1% na Dom Opiekuńcze Skrzydła

Fundacja Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła codziennie wspiera 32 dzieci i młodzieży, pochodzących z najbardziej potrzebujących rodzin warszawskiej Pragi, Grochowa i Gocławia. Pomocą FJR objęte są dzieci w wieku od 7 do 19 lat. Fundacja zapewnia im codzienną opiekę obejmującą działania wychowawcze, edukacyjne, społeczne, kulturalne, sportowe oraz żywieniowe. Dzięki pracy wykwalifikowanych pedagogów FJR dba o to, aby podopieczne dzieci odnalazły stałe poczucie bezpieczeństwa, poznały pasje i nowe możliwości wyborów drogi życiowej. Pomoc realizowana jest w ramach dwóch dziennych domów: Domu Pawła dla młodzieży w wieku 12-19 lat oraz Domu Mikołaja dla dzieci od 7 do 12 roku życia. Dodatkowo, Fundacja prowadzi program „Wspieramy Mamy”, którym objęte są matki podopiecznych. FJR zapewnia im wsparcie psychologiczne, materialne oraz realizując warsztaty. Wsparcie matek bezpośrednio przekłada się na prawidłowy i kompleksowy rozwój dziecka. Ponadto Fundacja raz w tygodniu prowadzi Bawialnię dla osób dorosłych, z której aktualnie korzysta 20 samotnych osób powyżej 60 roku życia.

Rozlicz z nami swój 1% podatku To nic nie kosztuje, a jest realną pomocą dla podopiecznych Fundacji Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła. Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego programu do rozliczeń PIT http://fundacjajoannyradziwill.pl/pl/chce-pomoc/przekaz-1/ wykonanego przez firmę Pitax, która przygotowała dla Fundacji dedykowaną wersję programu do rozliczeń z wpisanym numerem KRS : 0000 630 706.

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.

Fundacja Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła : http://fundacjajoannyradziwill.pl/  

Polecane artykuły
AktualnościITWiadomości

Dzień Edukacji Technologicznej: cyberbezpieczeństwo musi stać się elementem edukacji już od szkoły podstawowej!

AktualnościEkologiaWiadomości

Auta elektryczne sposobem na kryzys energetyczny

AktualnościWiadomości

W ten sposób Meta potajemnie wypycha swoich pracowników

AktualnościWiadomościwojna Ukraina

Putin ogranicza swobodę podróżowania

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: