Artykuł miesiąca: Psychologia strategicznego przywództwa

LifestyleTechnopolisWiadomości

Pierwszy smartfon Kodaka

Z czym nam się kojarzy Kodak?  No przede wszystkim do niedawna z rolkami filmowymi do aparatów fotograficznych, negatywami do produkcji filmów i ostatnio już z samymi aparatami i mega maszynami do produkcji zdjęć.  Te konotacje mogą już wkrótce pójść w niepamięć, albowiem Kodak już na styczniowych targach CES pokaże swój pierwszy smartfon.  Ma być wyposażony w system Google Android, co spowoduje, ze będzie prosty w obsłudze a jednocześnie urządzeniem na światowym poziomie technicznym.  Kodak nie zdecydował się na własną produkcję a na kooperację z uznaną grupą Bullita.
Pierwszy smartfon Kodaka zostanie zaprezentowany na targach CES Consumer Electronics Show w Las Vegas w styczniu 2015 roku.  Do tej pory niewiele wiadomo o nowym produkcie Kodaka.  Oprócz smartfona ma pojawić się także tablet Kodaka – jak podaja źródła dobrze poinformowane.  Kodak największą wagę przykłada, na jakość aparatu, który ma gwarantować wysoką albo nawet najwyższą jakość zdjęć.  Priorytetem jest dla renomowanej firmy prostota urządzenia i jego obsługi.  Kodak postawił też na zdalne sterowanie, które będzie umożliwiało włączanie urządzenia i tłumaczenie jego działania dla rodziców, rodziny i bliskich oddalonych o tysiące kilometrów.
Nowy Kodak smartfon to jest chyba dopiero początek. W drugiej połowie 2015 roku, planowany jest tablet, inne urządzenie 4G i nowa kamera. Ile będzie kosztował nowy wysokiej klasy smartfon Kodaka, nie wiemy.  Ale już wkrótce na targach CES, czyli 5 stycznia w 2015 roku będziemy znali wszystkie te szczegóły.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Najlepszym motorem motywacyjnym jest praca

AktualnościWiadomości

Katowice z roku na rok tracą mieszkańców

AktualnościWiadomości

Jakie 5 decyzji powinien podjąć w najbliższym czasie skuteczny przedsiębiorca?

AktualnościWiadomości

Internet przyczynia się do globalnego ocieplenia bardziej niż przemysł lotniczy

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: