Artykuł miesiąca: Trendy IT w branży telekomunikacyjnej w 2019 roku

AktualnościFeaturedWiadomościZegarki

OMEGA Oficjalnym Chronometrażystą Volvo Ocean Race

Luksusowa szwajcarska firma zegarmistrzowska OMEGA z dumą ogłasza dołączenie do Volvo Ocean Race 2017-18 w roli Oficjalnego Chronometrażysty regat. Volvo Ocean Race to najtrudniejsze i najdłuższe na świecie regaty pełnomorskie, które testują dzielność jachtów i wytrzymałość ich załóg do granic możliwości. Najodważniejsi i najtwardsi żeglarze świata wspólnie starają się ujarzmić rozległe wody najzdradliwszych mórz, jakie można sobie wyobrazić.

Dla załóg na pokładzie każdej łodzi właściwy timing jest wszystkim. Podczas, gdy oni będą ścigać się z czasem, OMEGA będzie czuwać nad precyzyjnym pomiarem postępów w regatach. Szwajcarska marka jest światowym liderem w dziedzinie chronometrażu sportowego. OMEGA była nie tylko Oficjalnym Chronometrażystą 27. Igrzysk Olimpijskich od 1932 roku, ale słynie także z wielkiej pasji do żeglarstwa. Legitymująca się długą historią na morskich falach OMEGA, wielokrotnie towarzyszyła między innymi Emirates Team Zealand w zmaganiach o Puchar Ameryki, po 1995 roku.

Komentując nowe zobowiązanie marki w roli Oficjalnego Chronometrażysty Volvo Ocean Race Raynald Aeschlimann, Prezydent i Dyrektor Zarządzający OMEGA, powiedział „Nasza nowa umowa partnerska to dla OMEGA bardzo emocjonująca wiadomość i olbrzymi przywilej. Świetnie znamy żeglarski świat, ale to Volvo Ocean Race najlepiej przemawia do pionierskiego ducha naszej marki, naszej miłości do eksploracji i naszego dążenia do doskonałości. To wyjątkowa okazja i już nie możemy doczekać się, aby zacząć wspierać żeglarzy poprzez nasze renomowane usługi chronometrażu.” 

Towarzyszący Raynaldowi Aeschlimannowi w ogłoszeniu nawiązania współpracy Dyrektor Zarządzający Volvo Ocean Race, Mark Turner, powiedział „Jesteśmy bardzo zadowoleni z partnerskiej umowy z OMEGA. Wszyscy dobrze znamy ich doskonałą reputację płynącą z precyzji i jakości oferowanych usług. To zaszczyt mieć tę markę na pokładzie. Jestem przekonany, że chronometraż i żeglarskie doświadczenie OMEGA wspaniale przysłużą się każdemu uczestnikowi naszych regat.”

Regaty Volvo Ocean Race 2017-18 rozpoczną się w Alicante, w Hiszpanii, dnia 22. Października bieżącego roku i zakończą się w Hadze, w czerwcu przyszłego roku. Odbędzie się 11 etapów w 12 miastach-gospodarzach. Żeglarze w liczącej aż 45000 mil morskich podróży zawiną także do innych portów na 4 oceanach. Odwiedzą tak odległe miejsca, jak Kapsztad, Hong Kong, czy nawet Auckland, w Nowej Zelandii.

Więcej informacji o historii żeglarstwa i zegarków OMEGA znajdziesz na stronie www.omegawatches.com/sailing. Szczegółowe informacje na temat Volvo Ocean Race znajdziesz na stronie www.volvooceanrace.com

OMEGA z okazji nowej umowy partnerskiej przygotowała model Seamaster Planet Ocean 600M „Deep Black” z czerwonymi detalami. Szczegółowe informacje o tym produkcie znajdziesz na stronie: www.omegawatches.com/DeepBlackRed/

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Jak uniknąć rozczarowania po hossie?

AktualnościWiadomości

Natrętny telemarketing na celowniku UODO

AktualnościInwestycjeWiadomości

Inwestycje w Polsce mogą nabrać tempa

AktualnościWiadomości

Ofiarami hejtu coraz częściej padają także firmy

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: