Artykuł miesiąca: Pracowniku pamiętaj o 1% dla Fundacji Opiekuńcze Skrzydła

AktualnościManager lotniczyWiadomości

Linie Emirates zwiększają liczbę lotów do Warszawy do czterech tygodniowo

 

Linie Emirates ogłosiły, że od 25 lutego zwiększą liczbę połączeń do Warszawy, oferując polskim klientom lepszą łączność z ponad 90 miejscami docelowymi przez hub w Dubaju. Dodatkowy lot będzie realizowany w każdy czwartek, uzupełniając trzy dotychczasowe cotygodniowe rejsy w niedziele, środy i piątki. Samolot Emirates EK180 wyleci z Warszawy o godzinie 13:00 i przyleci do Dubaju o 21:40 czasu lokalnego. Lot powrotny EK 179 z Dubaju wylatuje o 08:05 i ląduje w Warszawie o 11:20 czasu lokalnego. Loty Emirates do Warszawy będą realizowane szerokokadłubowymi samolotami Boeing 777-300ER. Bilety można rezerwować na emirates.com, w biurach sprzedaży Emirates lub w biurach podróży.

Klienci mogą teraz cieszyć się większą elastycznością i wyborem podczas planowania podróży do Dubaju oraz do popularnych miejsc wakacyjnych, takich jak Malediwy czy Kolombo, a także Zanzibar, do którego można dotrzeć za pośrednictwem linii flydubai, partnera Emirates oferującego wspólne usługi code-share.

Od skąpanych w słońcu plaż i zabytków po światowej klasy gościnność i obiekty rekreacyjne, Dubaj oferuje różnorodne doświadczenia na światowym poziomie. Powróciła też karta My Emirates Pass, ekskluzywna oferta, która zamienia kartę pokładową Emirates w kartę członkowską zapewniającą klientom korzystne oferty i zniżki pozwalające na oszczędniejsze zwiedzanie Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Klienci Emirates latający do Dubaju i przez Dubaj od 1 stycznia do 30 września 2021 r. mogą skorzystać z ekskluzywnych ofert – wystarczy okazać kartę pokładową Emirates i ważny dokument tożsamości w jednym z uczestniczących w ofercie punktów sprzedaży. My Emirates Pass zapewnia klientom zniżki w ponad 300 restauracjach w całym kraju oraz w ponad 35 spa w światowej klasy hotelach. Karta pokładowa Emirates odblokowuje również oferty na wiele atrakcji turystycznych, w tym park wodny Aquaventure i bilet At the Top na Burj Khalifa. Pełną listę uczestniczących punktów sprzedaży można znaleźć tutaj: emirates.com/myemiratespass.*

Testy PCR pod kątem COVID-19: klienci Emirates, którzy przed wylotem z Dubaju potrzebują certyfikatu testu PCR na COVID-19, mogą skorzystać ze specjalnych stawek w klinikach w całym Dubaju okazując bilet lub kartę pokładową. Dostępne są również testy domowe lub biurowe, których wyniki są dostępne w ciągu 48 godzin. Więcej informacji na www.emirates.com/flytoDubai.

Wymagania dotyczące wjazdu do Dubaju: więcej informacji na temat wymagań dot. wjazdu dla gości zagranicznych odwiedzających Dubaj można znaleźć na stronie: www.emirates.com/flytoDubai.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Australia uchwala kontrowersyjną ustawę medialną

AktualnościPracaWiadomości

323 tys. osób nie pracowało przez pandemię w czwartym kwartale 2020 r.

AktualnościFinanseWiadomości

Szef McKinsey, Kevin Sneader, stracił pracę

AktualnościITWiadomości

Wyzwania i szanse cyfrowej transformacji w ciągu ostatnich lat

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: