Artykuł miesiąca: Psychologia strategicznego przywództwa

AktualnościHRLudzie

Konrad Kozik dołączył do Allianz Polska

Reklama

Z dniem 5 lipca 2016 roku Rady Nadzorcze spółek ubezpieczeniowych Allianz Polska powołały Konrada Kozika w skład Zarządu TUiR Allianz Polska S.A. oraz TU Allianz Życie Polska S.A. powierzając mu pełnienie funkcji wiceprezesa zarządu.

Konrad Kozik przejął rolę dyrektora finansowego (CFO) spółek ubezpieczeniowych Allianz Polska i będzie kierował Pionem Finansowym. Kozik zastąpił w tej roli Zbigniewa Świątka, który z dniem 1 lipca został powołany na stanowisko prezesa PTE Allianz Polska S.A. pod warunkiem uzyskania zezwolenia KNF.
Konrad Kozik przez ostatnie 2 lata pracował w Allianz Russia jako wiceprezes oraz dyrektor finansowy. Od lutego 2015 roku był także członkiem Rad Nadzorczych TUiR Allianz Polska S.A. i TU Allianz Życie Polska S.A. Wcześniej spędził 7 lat w Moskwie, pracując dla UniCredit Bank Russia, w którym odpowiadał za finanse, inicjatywy rozwojowe oraz fuzje i przejęcia.
W latach 2004-2007, jako wiceprezes Kredyt Bank S.A., był odpowiedzialny za finanse, ryzyko, operacje i administrację oraz HR.
Od 1999 do 2004 r. pracował w UniCredit Group w Mediolanie, odpowiadając za kontroling oraz integrację przejętych banków, w tym Banku Pekao S.A. Wcześniej Konrad pracował w Mediolanie w konsultingu strategicznym.
Konrad Kozik jest absolwentem Uniwersytetu Nawarry oraz programu MBA włoskiej uczelni SDA Bocconi.

Reklama
Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Koniec problemu braku programistów na rynku

AktualnościWiadomości

CIA na rozdrożu. Czy zrzuci militarny gorset?

AktualnościWiadomości

Biznes nie potrafi wykorzystywać w pełni potencjału analityki   

AktualnościWiadomości

Autor dobrze chroniony

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: