Artykuł miesiąca: Pracowniku pamiętaj o 1% dla Fundacji Opiekuńcze Skrzydła

AktualnościHRLudzie

Konrad Kozik dołączył do Allianz Polska

 

Z dniem 5 lipca 2016 roku Rady Nadzorcze spółek ubezpieczeniowych Allianz Polska powołały Konrada Kozika w skład Zarządu TUiR Allianz Polska S.A. oraz TU Allianz Życie Polska S.A. powierzając mu pełnienie funkcji wiceprezesa zarządu.

Konrad Kozik przejął rolę dyrektora finansowego (CFO) spółek ubezpieczeniowych Allianz Polska i będzie kierował Pionem Finansowym. Kozik zastąpił w tej roli Zbigniewa Świątka, który z dniem 1 lipca został powołany na stanowisko prezesa PTE Allianz Polska S.A. pod warunkiem uzyskania zezwolenia KNF.
Konrad Kozik przez ostatnie 2 lata pracował w Allianz Russia jako wiceprezes oraz dyrektor finansowy. Od lutego 2015 roku był także członkiem Rad Nadzorczych TUiR Allianz Polska S.A. i TU Allianz Życie Polska S.A. Wcześniej spędził 7 lat w Moskwie, pracując dla UniCredit Bank Russia, w którym odpowiadał za finanse, inicjatywy rozwojowe oraz fuzje i przejęcia.
W latach 2004-2007, jako wiceprezes Kredyt Bank S.A., był odpowiedzialny za finanse, ryzyko, operacje i administrację oraz HR.
Od 1999 do 2004 r. pracował w UniCredit Group w Mediolanie, odpowiadając za kontroling oraz integrację przejętych banków, w tym Banku Pekao S.A. Wcześniej Konrad pracował w Mediolanie w konsultingu strategicznym.
Konrad Kozik jest absolwentem Uniwersytetu Nawarry oraz programu MBA włoskiej uczelni SDA Bocconi.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Polska w gronie państw najbardziej zagrożonych deficytem wody

AktualnościWiadomości

Niezależnie od kanału sprzedaży, klient musi pozostać zawsze w centrum uwagi

AktualnościWiadomości

Finansowa rzetelność Polaków drastycznie spadła podczas pandemii

AktualnościWiadomości

Pandemia zaostrzyła kryzysy wizerunkowe w sieci

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: