Artykuł miesiąca: Dom Opiekuńczych Skrzydeł - pamiętaj o 1% podatku KRS 630706.

AktualnościWiadomości

KLM oferuje nowe narzędzie do planowania podróży w czasach pandemii – interaktywną mapę Covid-19

 

Planowanie podróży w czasach pandemii nie jest tak proste, jak kiedyś. Zasady i przepisy wjazdowe stale się zmieniają i różnią się między krajami, co sprawia, że dla podróżnych ważniejsze niż kiedykolwiek jest posiadanie najbardziej aktualnych i sprawdzonych informacji. Linie lotnicze KLM wychodzą naprzeciw trudnościom swoich klientów, oddając do ich dyspozycji nowe praktyczne narzędzie – interaktywną mapę pod nazwą „Covid-19 – gdzie mogę polecieć?” Dzięki narzędziu, klienci KLM mogą sprawdzić listę kierunków, dokąd podróż jest obecnie najłatwiejsza, wraz z obowiązującymi formalnościami wjazdowymi, w zależności posiadanego przez pasażera szczepienia oraz jego kraju wylotu. Dane dostępne w narzędziu są na bieżąco aktualizowane.

Na mapie świata, z widoczną siatką połączeń KLM, zaznaczono kolorem aktualne wymogi wjazdowe do poszczególnych krajów. Interaktywna mapa prezentuje wyniki w zależności od tego, skąd podróżujemy oraz czy jesteśmy zaszczepieni na Covid-19. Dzięki narzędziu, klienci KLM otrzymują listę kierunków, dokąd podróż jest obecnie najłatwiejsza, a ponadto mogą wygodnie sprawdzić aktualne formalności wjazdowe do poszczególnych krajów.

Jak to działa?

Z narzędzia można skorzystać na stronie KLM tutaj. Po lewej stronie należy wpisać miasto, w którym będziemy zaczynali podróż oraz zaznaczyć status dotyczący szczepienia. Można też zastosować filtr, wybierając np. tylko kraje z minimalnymi wymogami wjazdowymi. Rezultaty wyszukiwania pojawią się w postaci listy miast oraz graficznej prezentacji na mapie. W krajach zaznaczonych na zielono, restrykcje są niskie lub średnie, żółty kolor oznacza wymóg kwarantanny, a różowy – brak możliwości wjazdu. Po wybraniu konkretnego miasta, użytkownik jest przekierowywany do strony TravelDoc, gdzie może zapoznać się ze szczegółowymi i kompletnymi informacjami na temat podróży do tego kraju. Interaktywna mapa prezentuje dodatkowo aktualną cenę przelotu do wybranej destynacji.

Podróże w rygorze sanitarnym, elastyczne bilety i wysokie noty od klientów

KLM dokłada wszelkich starań, aby zapewnić swoim pasażerom bezpieczne podróże, zachowując najwyższe z możliwych standardy sanitarne podczas lotu. Za swoje starania linia otrzymała w tym roku najwyższą – diamentową nagrodę (Diamond Award) od APEX w kategorii „Bezpieczeństwo Zdrowia” pasażerów w czasach pandemii Covid-19. Przyznana nagroda to maksymalny poziom certyfikacji linii lotniczych w zakresie bezpieczeństwa i higieny podróży, która dowodzi, że KLM jest wiodącą linią pod tym względem. O tym, jak KLM dba o bezpieczeństwo zdrowia swoich podróżnych można się dowiedzieć ze strony klm.pl oraz z filmu dostępnego tutaj. Dodatkowo w tym samym plebiscycie organizowanym przez APEX klienci z całego świata przyznali KLM pięć gwiazdek w kategorii „Produkty i Usługi”.

Zgodnie ze swoją aktualną polityką handlową, KLM oferuje maksymalną elastyczność w planowaniu podróży, dzięki której klienci mogą dowolnie i bezpłatnie zmieniać i anulować swoje loty. Elastyczne zasady dotyczące biletów zostały ostatnio przedłużone i obowiązują do 31 marca 2022 r.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Rynek samochodowy nadal słabnie

AktualnościGiełdaWiadomości

Allianz zachwyca akcjonariuszy

AktualnościinnowacjeWiadomości

To najbardziej innowacyjne firmy średniej wielkości w Niemczech

AktualnościWiadomości

Były austriacki kanclerz Kurz wycofuje się z polityki

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: