Artykuł miesiąca: Dom Opiekuńczych Skrzydeł - pamiętaj o 1% podatku KRS 630706.

AktualnościPodatkiWiadomościZarządzanie

EY kolejny raz nagrodzona tytułem Firmy Doradczej Roku w Europie

 

Prestiżowe europejskie wyróżnienie w obszarze fuzji i przejęć przyznawane jest corocznie przez serwis branżowy Mergermarket. W 2015 roku EY został sklasyfikowany na pierwszym miejscu zarówno w kategorii liczby zawartych transakcji jaki i ich wartości. To nie pierwsze takie wyróżnienie dla Doradztwa Transakcyjnego EY – tytuł Firmy Doradczej Roku w Europie został przyznany EY pięciokrotnie w przeciągu ostatnich sześciu lat: w 2010, 2012, 2013, 2014 oraz 2015 roku.

Tegoroczna nagroda została przyznana 9 grudnia w Londynie na podstawie analizy danych Mergermarket i opinii niezależnego jury, które nagrodziło EY za„przeprowadzenie najważniejszych fuzji i przejęć (M&A) w Europie oraz za wyróżniające się jakością doradztwo transakcyjne, realizowane od etapu opracowania strategii po samą transakcję”. W okresie, za który przyznawana jest nagroda, TAS EY uczestniczył w 544 transakcjach w całej Europie. Utrzymanie pozycji lidera było możliwe dzięki wyraźnemu zwiększeniu zaangażowania doradców EY – w ocenianym w 2014 roku analogicznym okresie nagroda została bowiem przyznana za 390 transakcji.

Nagroda potwierdza prymat EY w Europie. Podobnie jest w skali globalnej, ponieważ EY w 2015 roku doradzał przy największych i najważniejszych transakcjach na całym świecie. Praktyka Doradztwa Transakcyjnego EY jest obecna w 38 krajach Europy, w tym w Polsce. Zatrudnia ponad 5500 doradców w 100 europejskich miastach. W Polsce Zespół Fuzji i Przejęć EY jest częścią Działu Doradztwa Transakcyjnego EY. Więcej o usługach doradztwa transakcyjnego w Polsce można znaleźć na stronie EY.

Polecane artykuły
AktualnościCovid-19Wiadomości

Jak pandemia zmieniła sposób spędzania wolnego czasu

Aktualnościhome officeWiadomości

Powrót do pracy z biura po długiej przerwie – jak nie stracić efektywności?

AktualnościWiadomości

Ceny surowców to ryzyko biznesowe numer 1

AktualnościFinanseWiadomości

W rok z lokat wyparowało 80 miliardów

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: