Artykuł miesiąca: Dom Opiekuńczych Skrzydeł - pamiętaj o 1% podatku KRS 630706.

AktualnościFinanseWalutyWiadomości

E-kantory coraz bardziej opłacalne

 

Chcesz wymienić walutę na spłatę kredytu np. we franku szwajcarskim, potrzebujesz obcej waluty na wyjazd zagraniczny, a może musisz rozliczyć się w niej z kontrahentem? Zastanów się, czy nie warto skorzystać z usług któregoś z kantorów internetowych. Stają się one w Polsce coraz popularniejsze.

„Kantor internetowy przede wszystkim oferuje bardzo atrakcyjne ceny, ale również umożliwia robienie szybkich transferów pieniężnych […]. Główna różnica, jeżeli chodzi o obsługę transakcji walutowych przez bank i kantor online, polega na tym, że w przypadku kantoru użytkownik nie potrzebuje konta walutowego” – mówi serwisowi infoWire.pl Michał Hojowski, prezes Raiffeisen Solutions, spółki prowadzącej Rkantor.com.

Aby korzystać z usług kantoru online, musimy zarejestrować się na jego stronie internetowej. Trwa to zwykle kilka minut. Gdy nasze konto zostanie zweryfikowane, możemy zacząć wpłacać pieniądze, wymieniać je na inną walutę i wypłacać w wygodny dla nas sposób. „Klienci naszego kantoru mogą robić szybkie przelewy na swoje konta bankowe, wypłacać pieniądze z bankomatów, zlecać dostarczenie gotówki za pośrednictwem kuriera oraz pobierać ją w oddziałach bankowych” – informuje ekspert.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Facebook zmienia szefa technologii

AktualnościWiadomości

TOYOTA GAZOO Racing na Rajdzie Dakar 2022

AktualnościWiadomości

Firmy nie inwestują w narzędzia wspierające pracę zdalną i hybrydową

AktualnościITWiadomości

Packeta pomoże polskim e-commercom w ekspansji zagranicznej

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: