Artykuł miesiąca: Dom Opiekuńczych Skrzydeł - pamiętaj o 1% podatku KRS 630706.

AktualnościCzas wolnyLifestyleWiadomości

Daniel Craig odwiedza fabrykę OMEGA w szwajcarskim Villeret

 

 

241-Daniel_Craig_is_seen_at_the_OMEGA_Factory_Visit_in_S (1).jpgaa

Aktor przyglądał się produkcji limitowanej edycji modelu OMEGA Seamaster 300 “SPECTRE”, która trafi do sprzedaży już we wrześniu 

Daniel Craig odwiedził serce szwajcarskiego przemysłu zegarmistrzowskiego z okazji otwarcia fabryki OMEGA w Villeret. Aktor, wcielający się w rolę Jamesa Bonda w filmie SPECTRE, 24. odsłonie przygód słynnego super agenta, odbył ekskluzywną wycieczkę po zakładzie, podziwiając między innymi linię montażową, zazwyczaj ukrytą dla oczu gości. Podczas odwiedzin, Craig mógł przyjrzeć się produkcji nowego zegarka OMEGA Seamaster 300 “SPECTRE” w limitowanej edycji.

Dla OMEGA, wizyta Daniela Craiga w Villeret była dużym wydarzeniem. W towarzystwie Nicka Hayek’a, prezesa Swatch Group oraz Stephena Urquharta, prezydenta marki OMEGA, Craig dokładnie zapoznał się z procesem produkcji zegarków OMEGA, które nosi na planie SPECTRE. Aktor, na co dzień zapalony kolekcjoner zegarków, był zafascynowany poziomem technicznej biegłości i wiedzy pracowników fabryki.

„Chyba najbardziej imponujący jest fakt, że zegarki powstają tu od A do Z. Najpierw nie ma nic, a na koniec, nagle, mamy precyzyjnie działający zegarek. Właśnie tu dostrzegam piękno. Obserwowanie technicznej biegłości oraz odczuwanie wielkiego zegarmistrzowskiego dziedzictwa, którym tętni to miejsce, kompletnie mnie zafascynowało.”

Seamaster to zegarek Jamesa Bonda od filmu GoldenEye z 1995 roku. Jego morska historia i klasyczny styl idealnie odzwierciedlają charakter Bonda. Teraz, z okazji nowego filmu, fani serii i kolekcjonerzy zegarków będą mieli okazję nabyć model noszony przez 007 w SPECTRE. Wyjątkowy OMEGA Seamaster 300 będzie dostępny w limitowanej edycji. Będzie to pierwszy taki zegarek w historii współpracy OMEGA z marką 007. Dotychczas szwajcarska firma przygotowywała tylko pamiątkowe edycje czasomierzy.  The_OMEGA_Seamaster_300_Bond_233_32_41_21_01_001Zegarek wyposażono w obracający się w dwóch kierunkach nurkowy pierścień lunety z polerowanej ceramiki uzupełnionej dwunastogodzinną skalą godzinową z materiału LiquidMetal®. Umożliwia on odczytanie czasu we wszystkich krajach świata.

Inne unikalne cechy modelu to „lizakowy” centralny sekundnik oraz pasek w stylu NATO w szaro czarne prążki. Na zapięciu paska wygrawerowano logo 007 z pistoletem. Na deklu każdego z zegarków widnieje indywidualny numer seryjny oraz logo filmu SPECTRE – najnowszej odsłony filmowych przygód Jamesa Bonda. We wnętrzu koperty pracuje innowacyjny kaliber OMEGA Master Co-Axial 8400. To rewolucyjny mechanizm będący klasą samą w sobie. Wyjątkowy model Seamaster będzie dostępny w wyselekcjonowanej sieci butików w edycji limitowanej do 7007 egzemplarzy.

 

 

 

 

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Facebook zmienia szefa technologii

AktualnościWiadomości

TOYOTA GAZOO Racing na Rajdzie Dakar 2022

AktualnościWiadomości

Firmy nie inwestują w narzędzia wspierające pracę zdalną i hybrydową

AktualnościITWiadomości

Packeta pomoże polskim e-commercom w ekspansji zagranicznej

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: