Artykuł miesiąca: Praca w IT nie tylko dla programistów. TOP 3 zawody z gwarancją zatrudnienia i dobrą pensją

AktualnościCzas wolnyGiełdaITLifestyle

Bloober Team z dużymi szansami na znakomite wyniki sprzedażowe

 

Już jutro odbędzie się światowa premiera gry “Layers of Fear” w wersjach na konsole Playstation 4 i Xbox One oraz komputery PC i MAC. Gra, która już teraz oczekiwana jest przez setki tysięcy fanów na całym świecie dostanie jeszcze znaczące wsparcie marketingowe.

PlayStation Network, Xbox Live, Steam, GOG, Amazon, Gamestop czy App Store firmy Apple to tylko niektóre z ponad 100 różnych sklepów, w których jutro pojawi się w sprzedaży najnowsza produkcja firmy Bloober Team. Firma razem ze swym partnerem handlowym, firmą Aspyr Media, spodziewa się bardzo dobrych wyników sprzedażowych.

– “Layers of Fear” dzięki wersji wczesnego dostępu stał się jednym z najbardziej oczekiwanych przez graczy tytułów w ostatnich miesiącach. Dzięki temu “Layers of Fear”, na starcie, dostanie wsparcie marketingowe od format holderów, które będzie widoczne już od pierwszego dnia sprzedaży – zapowiada Piotr Babieno, prezes Bloober Team.

Od wczoraj pojawiają się pierwsze recenzje gry, które potwierdzają wysoką jakość gry. Gamesradar przyznał grze maksymalną ocenę (10/10) dodając, że to jeden z najlepszych horrorów w jakie grał Recenzent, a magazyn The Escapist nazywa “Layers of Fear” “prawdziwym arcydziełem” przyznając pięć punktów na pięć możliwych.
-Cieszy nas pozytywny odbiór gry, a jeszcze bardziej prawdziwe zaangażowanie graczy – dla przykładu portal IGN został skrytykowany przez graczy za ich zdaniem zaniżoną ocenę naszej gry. To pokazuje jak w dzisiejszych realiach ogromne znaczenie ma zdanie samych graczy oraz materiały prezentowane przez twórców filmów wideo. Tym bardziej, jesteśmy bardzo ciekawi ich opinii po zagraniu w pełną wersję gry – mówi Piotr Babieno.

“Layers of Fear” będzie dostępny w wymienionych wyżej kanałach dystrybucji w cenie 19,99 USD. W Polsce dostępna jest specjalna wersja kolekcjonerska, w specjalnej niższej cenie – wyłącznie dla graczy naszego kraju.

/informacja prasowa
Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

W najbliższych dniach przedsiębiorcy będą decydować o utrzymaniu lub cięciu etatów

AktualnościWiadomości

Ponad 50 proc. firm szkoleniowych traci wszystkie dochody

AktualnościWiadomości

W czasie pandemii co trzeci Polak zwiększył liczbę płatności online

AktualnościWiadomości

Galeriom handlowym grożą gigantyczne straty

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: