Artykuł miesiąca: Pracowniku pamiętaj o 1% dla Fundacji Opiekuńcze Skrzydła

AktualnościCzas wolnyGiełdaGospodarkaITTechnopolisWiadomościZarządzanie

Biznesmeni z Polski docenili Klasę Premium w Air France KLM oraz lotnisko w Amsterdamie

 

Francuska linia lotnicza Air France zwyciężyła w konkursie Business Traveller Awards 2014 w kategorii „Najlepsza Klasa Ekonomiczna Premium”. Tuż za nią, na drugiej pozycji uplasowała się holenderska linia KLM ze swoim produktem Economy Comfort.

Prestiżowe nagrody miesięcznika Business Traveller Poland zostały przyznane w Polsce po raz drugi na podstawie badania przeprowadzonego w reprezentatywnej grupie polskich podróżujących biznesmenów. Szczegóły tej edycji konkursu dostępne są na stronie http://businesstraveller.pl.

Klasa Premium ulubiona wśród polskiego biznesu

Biznesmeni z Polski docenili Klasę Premium Economy należącą do Air France przyznając jej pierwsze miejsce w kategorii „Najlepsza Klasa Ekonomiczna Premium”. Ankietowani docenili przede wszystkim wysoki komfort lotu oferowany w tej klasie w przystępnej cenie, który ma szczególnie istotne znaczenie na lotach dalekiego zasięgu.

Pasażerowie Premium Economy mają do dyspozycji odrębne, przestrzenne kabiny, które zapewniają  40 % więcej przestrzeni  w porównaniu z Klasą Ekonomiczną. Prywatność i swobodę gwarantuje także szeroki fotel (48 cm) oraz odległość między rzędami siedzeń wynosząca aż 97 cm. Warto wspomnieć, że siedzenia odchylają się do 123 stopni i są wyposażone również w regulowany podnóżek i zagłówek. Dzięki specjalnie skonstruowanej obudowie fotela, po całkowitym rozłożeniu oparcia podróżni nie zakłócają przestrzeni współpasażerów, zapewniając im większą prywatność. Air France jako jedna z niewielu linii, oferuje ten typ foteli w swojej klasie pośredniej (między Klasą Ekonomiczną a Biznes).

Długą podróż lotniczą uprzyjemni wyśmienita francuska kuchnia i wina (pełen posiłek z przystawkami i deserami). Ponadto podróżni w Klasie Premium Economy mogą zabrać ze sobą w cenie biletu 2 sztuki bagażu, każda do 23 kg + bagaż podręczny do 18 kg, a także mają możliwość zebrania 125% mil w programie Flying Blue oraz dodatkowo − aż 320 PLN zwrotu dla firm – członków programu BlueBiz za każdy przelot w obie strony.

Drugie miejsce dla Economy Comfort KLM

Klasa Economy Comfort oferowana przez linię KLM, znalazła się w zestawieniu Business Traveller Awards 2014 na drugim miejscu. Ankietowani docenili wygodne fotele oraz ich umiejscowienie w przedniej części Klasy Ekonomicznej umożliwiające pasażerom szybsze wejście na pokład oraz wysiadanie z samolotu. Podróżni tej klasy mają do dyspozycji także większą przestrzeń na nogi i dwukrotnie więcej miejsca na rozłożenie oparcia fotela.

Warto dodać, że do końca 2015 roku KLM całkowicie zmodernizuje 15 samolotów Boeing 777, co sprawi, że na lotach dalekiego zasięgu zwiększy się komfort podróży we wszystkich klasach przelotu. Pierwsze samoloty Boeing 777 z całkowicie odnowionym wnętrzem projektu Helli Jongerius, wyposażone w genialnie zaprojektowane fotele są już w eksploatacji.

Amsterdam górą

W tym samym zestawieniu po raz kolejny docenione zostało lotnisko Amsterdam Schiphol i zajęło drugie miejsce w kategorii „Najlepsze lotnisko na świecie” oraz „Najlepsze lotnisko w Europie”. Lotnisko bazowe KLM w Amsterdamie odwiedza rocznie ponad 52 milionów pasażerów. Jest ono cenione przez podróżnych za unikatowość i dbałość o pasażera na każdym etapie podróży. Na Schiphol można między innymi udać się bezpłatnej biblioteki z kolekcją literatury przetłumaczonej na 28 języków. Znajduje się tu również światowej sławy Rijksmuseum, pierwsze na świecie muzeum zlokalizowane na lotnisku. Miłośnicy tulipanów w „House of Tulips” mogą poczuć się jak na giełdzie kwiatowej, a dla dzieci stworzono leśną krainę z chatkami na drzewach. To tylko przedsmak bogatej oferty dostępnej na tym lotnisku.

 

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Czy administracja rządowa powinna pracować z domu?

AktualnościWiadomości

Koniec świata dla przewodników

AktualnościTechnologieWiadomości

Szef Waymo nie uważa za rywala Teslę w autonomicznej jeździe

AktualnościITWiadomości

Chwilowe spadki i dalszy wzrost wydatków na chmurę

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: