Artykuł miesiąca: Trendy IT w branży telekomunikacyjnej w 2019 roku

AktualnościManager lotniczyWiadomościZarządzanie

Zmiany w Zarządzie Jet Story

Z dniem 8 marca 2018 stanowisko Prezesa Zarządu linii lotniczej Jet Story objął Bartłomiej Drywa, od 16 lat związany z rynkiem kapitałowo-finansowym, z czego ostatnie 8 lat z Grupą Polsat jako Dyrektor ds. relacji inwestorskich w Cyfrowym Polsacie.

Jednocześnie z końcem marca z Jet Story rozstaje się pełniący obowiązki Prezesa Zarządu Jakub Grochola, dotychczasowy Członek Zarządu i Dyrektor Finansowy spółki.

Jet Story jest największym operatorem prywatnych samolotów odrzutowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Zapewnia kompleksowy wachlarz usług związanych z lotnictwem dyspozycyjnym. Zakres usług firmy, działającej od 2006 roku, obejmuje wynajem luksusowych samolotów, doradztwo przy zakupie własnego samolotu, zarządzanie flotą oraz kompleksowy serwis prywatnych odrzutowców.

Jet Story zarządza 15 samolotami i zatrudnia prawie 200 osób. Na pokładzie odrzutowców co roku przewozi kilka tysięcy pasażerów z całego świata. Operator oferuje loty w celach biznesowych bądź prywatnych, w dowolnie wybrane miejsce na świecie, z możliwością lądowania na 400 lotniskach. Flota składa się z samolotów najbardziej renomowanych światowych producentów, takich jak Bombardier, Cessna czy Embraer. W marcu 2018 flota Jet Story powiększyła się o Honda HA-420 HondaJet – zaawansowany technicznie, jeden z najszybszych małych odrzutowców dyspozycyjnych.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Jak uniknąć rozczarowania po hossie?

AktualnościWiadomości

Natrętny telemarketing na celowniku UODO

AktualnościInwestycjeWiadomości

Inwestycje w Polsce mogą nabrać tempa

AktualnościWiadomości

Ofiarami hejtu coraz częściej padają także firmy

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: