Artykuł miesiąca: Praca w IT nie tylko dla programistów. TOP 3 zawody z gwarancją zatrudnienia i dobrą pensją

AktualnościWiadomości

Z okazji wegańskiego stycznia linie Emirates wprowadzają wegańskie dania do swojego menu w tym miesiącu

 

W związku z rosnącą popularnością wegańskich posiłków wśród pasażerów linie Emirates świętują „Veganuary” – wegański styczeń – na pokładzie, dodając możliwość wyboru dania wegańskiego w swoim styczniowym menu.

Mimo że już wcześniej wegańskie posiłki można było zamówić przed dowolnym lotem w dowolnej klasie, po raz pierwszy przewoźnik dołącza opcję wegańską do swojego menu pokładowego. Wegańskie danie widnieje jako jedno z czterech dań głównych do wyboru w klasie pierwszej i biznes na trasach z Dubaju do USA, Europy, Australii, Nowej Zelandii, RPA i Addis Abeby. Ze względu na duże zainteresowanie w tym miesiącu linie Emirates oferują także opcję wegańską w klasie ekonomicznej na trasie do Addis Abeby. „Veganuary” to międzynarodowa inicjatywa zachęcająca do przejścia na dietę roślinną – szczególnie z początkiem roku.

W zeszłym roku linie Emirates zaserwowały pasażerom 345 000 specjalnie przyrządzonych posiłków wegańskich. Przewoźnik ma w swojej ofercie przeszło 170 wegańskich przepisów.

Na wszystkich pozostałych trasach w dowolnej klasie pasażerowie będą mogli zamówić danie wegańskie – podobnie jak inne posiłki specjalne – do 24 godzin przed odlotem.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Cyberprzestępcy starają się wykorzystać rosnącą popularność konferencji Zoom

AktualnościWiadomości

Sklepy przyszłości pojawią się szybciej, niż się nam wydaje – koronawirus zmieni handel detaliczny

AktualnościWiadomości

Czy czeka nas Armagedon w branży galerii handlowych?

AktualnościWiadomości

Jak zapewnić udaną współpracę zdalną?

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: