Artykuł miesiąca: Trendy IT w branży telekomunikacyjnej w 2019 roku

AktualnościFeaturedWiadomościZegarki

Wystawa olimpijska OMEGI w Seulu

Oficjalny Chronometrażysta Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu, szwajcarska marka zegarmistrzowska OMEGA otworzyła Wystawę Olimpijską w centrum handlowym Lotte World Mall w Seulu, w Korei Południowej.

Julia Choi, dyrektor generalny Swatch Group Korea, powiedziała: “Igrzyska Olimpijskie to ekscytujący moment dla Korei Południowej i bardzo się cieszę, że mogę powitać gości w Seulu na tej specjalnej wystawie. Pozwala ona wszystkim zrozumieć istotną rolę OMEGI w tym wydarzeniu i to, jak ważna jest każda sekunda. Południowokoreańska gościnność z pewnością będzie w najlepszym wydaniu.”

Yuna Kim, Hyunchul Park, Julia Choi, Alain Zobrist

Na wystawie goście mogą porównać tradycyjny pistolet do startu z dzisiejszym pistoletem elektronicznym. W sekcji “In-Race” zwiedzający mogą zobaczyć nowe “czujniki ruchu”, które zostaną wprowadzone w Pjongczangu, a także “Omegascope”, urządzenie wprowadzone w 1964 r., które po raz pierwszy pozwoliło na pokazanie czasu w telewizji. W sekcji “Linia mety” jeszcze więcej nowoczesnych technologii, takich jak kamery i fotokomórki, które są używane do określania wyników wyścigów. Dla gości została także stworzona strefa zdjęć z tłem stadionu umożliwiająca odwiedzającym zrobienie własnych zdjęć tak, jak gdyby minęli linię mety.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Jak uniknąć rozczarowania po hossie?

AktualnościWiadomości

Natrętny telemarketing na celowniku UODO

AktualnościInwestycjeWiadomości

Inwestycje w Polsce mogą nabrać tempa

AktualnościWiadomości

Ofiarami hejtu coraz częściej padają także firmy

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: