Artykuł miesiąca: Jak zarządzać pracownikiem z pokolenia Z?

AktualnościWiadomości

Współczesna wizja cyberbezpieczeństwa – konferencja Check Point Experience Łódź 2019

Krajobraz cyberzagrożeń podlega dynamicznym zmianom. Już dziś grupy cyberprzestępcze wydają na swoje ataki średnio 10-krotnie więcej niż przeciętna firma na ochronę cybernetyczną. 16 i 17 kwietnia w Łodzi odbędzie się CPX, jedna z największych w Polsce corocznych konferencji poświęconych cyberbezpieczeństwu – zapisy ruszyły!

– Jak wynika z raportu bezpieczeństwa Check Point 2019, tylko 3% firm używa aktywnych metod zapobiegania zagrożeniom. Przeważająca większość organizacji zwyczajnie nie jest w stanie chronić swoich sieci i danych przed najnowszą generacją zagrożeń – podkreśla Wojciech Głażewski, Country Manager Check Point Software Technologies, organizator konferencji CPX w Łodzi.

Podczas konferencji, która kierowana jest głównie do kadry kierowniczej IT oraz specjalistów zarządzających cyberbezpieczeństwem, omówiony zostanie m.in. bieżący krajobraz zagrożeń oraz strategie zabezpieczeń. Pierwszy dzień konferencji poświęcony będzie najnowszym rozwiązaniom związanym z zarządzaniem bezpieczeństwem struktury, natomiast drugiego dnia odbędą się warsztaty omawiające techniczne aspekty współczesnych rozwiązań bezpieczeństwa cybernetycznego.

Jak się zabezpieczyć? Na to i na inne pytania odpowiedzą specjaliści ds. cyberbezpieczeństwa podczas zbliżającej się konferencji Check Point Experience w Łodzi (16-17 kwietnia 2019). Formularz rejestracyjny znajduje się pod adresem: https://checkpointexperience.com/#zgloszenie

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Arsenal leci na mecz towarzyski z Al Nasr Sports Club

AktualnościWiadomości

Etykiety, rutyna i… powaga – jak zabijać kreatywność w zespole?

AktualnościWiadomości

Banki spółdzielcze chcą nadrabiać technologiczne zaległości wobec dużych instytucji

AktualnościWiadomości

Warszawska Hala Koszyki stawia na gastronomię i kulturę

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: