Artykuł miesiąca: Praca w IT nie tylko dla programistów. TOP 3 zawody z gwarancją zatrudnienia i dobrą pensją

AktualnościGiełda

Uderzeniem w dzwon otwarcia Avaya zainauguruje notowania na nowojorskiej giełdzie NYSE

 

 

Avaya Holdings Corp. (NYSE:AVYA), czołowa firma działająca w obszarze komunikacji biznesowej, w dniu 17 stycznia uczci swój debiut giełdowy uderzeniem w dzwon otwarcia nowojorskiej giełdy NYSE (New York Stock Exchange). Avaya wchodzi na giełdę po pomyślnym przeprowadzeniu restrukturyzacji finansowej, która umożliwiła obniżenie zadłużenia firmy o miliardy dolarów i przeznaczenie 300 mln dolarów na inwestycje w innowacje techniczne i wzrost.

„W imieniu całego zespołu oraz naszych klientów i partnerów mam zaszczyt uczczenia debiutu giełdowego nowej firmy Avaya, która jest bardziej, niż kiedykolwiek wcześniej skoncentrowana na utrzymaniu czołowej pozycji w obszarze transformacji cyfrowej” – powiedział Jim Chirico, prezes i dyrektor generalny firmy Avaya. „Dzięki naszym innowacjom i doświadczeniu we wdrażaniu różnej skali rozwiązań Avaya zajmuje strategiczne miejsce w obszarze łączności dla przedsiębiorstw obsługując ponad 130 tys. klientów działających w 220 tys. lokalizacji na całym świecie, ponad 90% firm z listy Fortune 100 i ponad 100 milionów użytkowników”.

Chirico dodał: „Avaya jest także jednym z największych dostawców rozwiązań Unified Communications i Contact Center w chmurze. Mamy przed sobą wspaniałą przyszłość. Zaledwie około 10% klientów korzystających z naszych Contact Center zmigrowało je do chmury. Jesteśmy pasjonatami jeżeli chodzi o elastyczność, otwarte architektury i różnorodność wariantów wdrożeniowych, dzięki którym nasi klienci mogą podołać oczekiwaniom rynku, a nawet je przekraczać, skutecznie konkurować i korzystać z takich nowinek technologicznych, jak sztuczna inteligencja, blockchain czy Internet rzeczy”.

Transmisja na żywo ceremonii otwarcia na stronie NYSE (http://livestream.com/NYSE) jest zaplanowana na 17 stycznia 2018 r., na godz. 15.30 czasu polskiego. Na tej samej stronie zostanie następnie udostępnione nagranie z tego wydarzenia.

Również od 17 stycznia 2018 r. akcje firmy Avaya będą notowane na NYSE nosząc symbol giełdowy AVYA.

Informacje o Avaya

Firma Avaya obsługuje najważniejsze operacje na świecie oferując kluczowe rozwiązania do komunikacji biznesowej działające w czasie rzeczywistym. Jako globalny lider w dostarczaniu najwyższej klasy rozwiązań do komunikacji Avaya oferuje najbardziej kompletne portfolio oprogramowania i usług w obszarze contact center i zunifikowanej komunikacji – oferowanych w różnych modelach wdrożeniowych: w środowisku klienta, w chmurze lub w środowiskach hybrydowych. Współczesny, cyfrowy świat stawia wysokie wymagania rozwiązaniom do komunikacji. Żadna firma nie jest w stanie sprostać im lepiej, niż Avaya. Więcej informacji jest dostępnych na stronie http://www.avaya.com.

Zastrzeżenie dotyczące stwierdzeń dotyczących przyszłości

Niniejszy dokument zawiera pewne „stwierdzenia dotyczące przyszłości”. Wszystkie stwierdzenia inne niż dotyczące faktów historycznych stanowią „stwierdzenia dotyczące przyszłości” na potrzeby amerykańskich przepisów federalnych i stanowych w zakresie papierów wartościowych. Stwierdzenia takie mogą być identyfikowane przez użycie określonych terminów, takich jak „przewiduje”, „ma przekonanie”, „kontynuuje”, „może”, „szacuje”, „oczekuje”, „zamierza”, „nasza wizja”, „plan”, „planuje”, „potencjalny”, „wstępny”, „przewiduje”, „powinien”, „będzie” lub „byłby”, w tym ich form przeczących lub innych wariantów, a także innych porównywalnych terminów. Powyższe stwierdzenia dotyczą w szczególności terminu zakończenia postępowania prowadzonego zgodnie z rozdziałem 11, innowacji technologicznych i przewidywań dotyczących działalności firmy. Powyższe stwierdzenia dotyczące przyszłości wynikają z obecnych oczekiwań, założeń, szacunków i przewidywań Spółki. Jesteśmy przekonani, że powyższe oczekiwania, założenia, szacunki i przewidywania są uzasadnione, jednakże tego rodzaju stwierdzenia dotyczące przyszłości są jedynie prognozami podlegającymi znanym i nieznanym czynnikom ryzyka i niepewności, na wiele z których Spółka nie ma wpływu. Czynniki te zostały omówione w rocznym raporcie Avaya Inc. na formularzu 10-K za rok finansowy zakończony 30 września 2015 r. oraz w Formularzu 10 złożonym 13 listopada 2017r. Mogą one spowodować, że rzeczywiste rezultaty, wyniki finansowe lub osiągnięcia Spółki będą znacznie różnić się od wszelkich przyszłych rezultatów, wyników finansowych lub osiągnięć wyrażonych lub sugerowanych przez takie stwierdzenia dotyczące przyszłości. Wykaz i opis wspomnianych powyżej czynników ryzyka i niepewności zawierają dokumenty przedłożone przez spółkę Avaya amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC), które są dostępne w serwisie www.sec.gov. Przestrzegamy, że wykaz istotnych czynników zawarty w dokumentach przedłożonych Komisji Papierów Wartościowych i Giełd przez spółkę Avaya Inc. może nie zawierać wszystkich ważnych czynników, które są istotne dla danego podmiotu. Ponadto — z uwagi na powyższe czynniki ryzyka i niepewności — zdarzenia, o których jest mowa w stwierdzeniach dotyczących przyszłości zawartych w niniejszym dokumencie, mogą nie mieć miejsca. Avaya w żaden sposób nie zobowiązuje się do aktualizowania ani korygowania stwierdzeń dotyczących przyszłości w związku z otrzymaniem nowych informacji, zaistnieniem przyszłych zdarzeń czy powstaniem innych okoliczności, chyba że prawo stanowi inaczej.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Emirates ogłasza pierwsze loty pasażerskie po zawieszeniu

AktualnościWiadomości

Lufthansa negocjuje z rządem federalnym pomoc finansową dla uziemionego przedsiębiorstwa

AktualnościWiadomości

Branża transportowa nie skorzysta na tarczy antykryzysowej

AktualnościWiadomości

Niższe koszty pożyczek i wydłużenie czasu spłaty kredytów

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: