Artykuł miesiąca: Pracowniku pamiętaj o 1% dla Fundacji Opiekuńcze Skrzydła

AktualnościGospodarkaPodróże

Trzy nagrody dla Lufthansy w plebiscycie “Najlepsza linia lotnicza”

 

Największy internetowy serwis o tematyce lotniczej Pasazer.com  ogłosił wczoraj zwycięzców 11 edycji plebiscytu “Najlepsza Linia Lotnicza”. Głosowało w Internecie ponad 24  tys. internautów.

Wśród low-costowych przewoźników zwyciężył węgierski Wizz Air, który wygrywa w tej kategorii po raz jedenasty.  Na podium znalazł się też easyJet i Ryanair.
Za najlepszą tradycyjną linie na lotach krótkodystansowych internauci uznali , podobnie jak rok temu Lufthansę.  Na podium w kolejności w tej kategorii znalazł się nasz narodowy przewoźnik i Turkish Airlines.
Duży sukces w tym roku uzyskał LOT, który zwyciężył w kategorii najlepszej oferty na lotach długodystansowych. Drugie miejsce zajął Emirates, a na trzecim miejscu uplasował się Qatar Airways.
W kategorii – najlepszy przewoźnik czarterowy zwyciężyła linia Enter Air.
Członkowie kapituły za wydarzenie roku uznali uruchomienie połączeń krajowych w Polsce przez Ryanaira oraz ich rosnącą popularność.
Kolejne nagrody przyznała kapituła plebiscytu, złożona z 20 przedstawicieli lotnisk, instytucji państwowych, ekspertów branży lotniczej oraz dziennikarzy.
Uznała ona za trasę roku połączenie Lufthansy z Lublina do Frankfurtu. Najlepszą linią dla pasażerów biznesowych została, po raz czwarty z rzędu, Lufthansa.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

7 hamulców dla spadków cen mieszkań

AktualnościWiadomości

Unikalna kolekcja okularów Omega

AktualnościWiadomości

Kredyt hipoteczny nadal osiągalny – nie tylko dla osób na etacie

AktualnościWiadomości

Jak pandemia wpłynęła na rynek alkoholi w Polsce?

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: