Artykuł miesiąca: Pracowniku pamiętaj o 1% dla Fundacji Opiekuńcze Skrzydła

AktualnościWiadomości

TOP MARKET odświeża logotyp w ramach kampanii wizerunkowej    

 

Top Market, ogólnopolska sieć sklepów spożywczych, kontynuuje działania wizerunkowe i zmienia logotyp. To wstęp do odświeżenia marki i budowy większej świadomości wśród klientów. Zmienione logo Top Market jest prostsze, bardziej czytelne i nowoczesne, bezpośrednio nawiązujące do wizerunku sieci sklepów. Utrzymany został jednak charakter logotypu, który ma podkreślać najwyższą jakość usług oraz – poprzez kolorystykę – główny atrybut marki: polski charakter produktów. Sieć zmienia logotyp po 15 latach dotychczas używanego projektu.

Zmiany wprowadzone zostały w kolorystyce – w znaku firma odchodzi od koloru żółtego, nadal pojawia się zieleń, czerwień i kolor biały. Zaprojektowany od podstaw krój fontu ma wpisywać się w nowe trendy w designie.

Zależało nam, aby odświeżyć logo Top Market zgodnie z najnowszymi trendami w projektowaniu, pozostawiając jednocześnie skojarzenia z polskością, wyjątkową jakością produktów i obsługi – wyjaśnia Michał Sadecki, prezes Polskiej Sieci Supermarketów, skupiającej m.in. sklepy Top Market, Delica, Minuta 8.

Nowe logo Top Market pojawi się na szyldzie flagowego sklepu sieci, który wkrótce zostanie otwarty w Otwocku w ramach kompleksu Galerii Kupieckiej. To największy sklep sieci, w pełni odpowiadając nowym standardom wprowadzonym przez Top Market w 2019 roku. Odświeżenie logotypu i wystroju obejmie kolejne placówki sieci w całym kraju w 2020 roku. To drugi etap działań wizerunkowych podjętych przez sieć w 2019 roku.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Oszustwa, kradzież danych i wyłudzanie pieniędzy to najczęstsze incydenty w sieci

AktualnościWiadomości

Rusza UX Upgrade – nowa odsłona platformy ze szkoleniami UX od Symetrii

AktualnościWiadomości

15 miliardów haseł w Darknecie

AktualnościWiadomości

Jarosław Pleskot w Zarządzie HAMA Polska

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: