Artykuł miesiąca: Praca w IT nie tylko dla programistów. TOP 3 zawody z gwarancją zatrudnienia i dobrą pensją

AktualnościWiadomości

Start-upy zaprezentowały się w ING

 

ING Bank Śląski zorganizował pierwsze z cyklu spotkań Start-ups Demo Day, podczas którego przedstawiciele start-upów prezentują swoje produkty i usługi przed przedstawicielami banku.

Pierwszy ING Start-ups Demo Day został zorganizowany we współpracy ze Startup Poland. W wydarzeniu wzięło udział siedem start-upów z różnych obszarów np. płatności lub inwestycji oraz wykorzystujących takie technologie jak blockchain czy sztuczną inteligencję. Każdy zespół miał pięć minut na prezentację swojego rozwiązania oraz czas na pytania i odpowiedzi. Wydarzenie zakończyło się indywidualnymi spotkaniami oraz sesją networkingową.

W ING Bank Ślaskim wierzymy, że współpraca ze startupami jest korzystna dla obu stron. Razem możemy wzajemnie się inspirować i tworzyć przełomowe rozwiązania. Start-ups Demo Day był pierwszym tego typu wydarzeniem przez nas organizowanym. Chcemy się uczyć jak najefektywniej współpracować ze start-upami, a wydarzenia takie jak to na pewno stanowi dla nas wartość dodaną w tym zakresie – powiedziała Małgorzata Jarczyk-Zuber, Chief Innovation Officer w ING Banku Śląskim.

Wydarzenie odbyło się w Innovation ING Lab – specjalnie zaprojektowanej przestrzeni w siedzibie banku w Katowicach, sprzyjającej kreatywnemu myśleniu i tworzenie innowacyjnych pomysłów. W spotkaniu wzięli udział członkowie zarządu oraz obszarów biznesowych banku. Kolejne spotkanie ma się odbyć jeszcze w tym roku.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Atak na izraelskich żołnierzy. Hamas próbuje ich oszukać za pomocą fałszywych wiadomości od kobiet

AktualnościWiadomości

Jak technologia chmurowa zapewniła Oskara filmowi Toy Story 4?

AktualnościWiadomości

Kolejne szkodliwe oprogramowanie w Google Play zagrożeniem dla 50 tys. użytkowników

AktualnościWiadomości

Świadczenie usług elektronicznych w świetle ustawy o VAT

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: