Artykuł miesiąca: Praca w IT nie tylko dla programistów. TOP 3 zawody z gwarancją zatrudnienia i dobrą pensją

AktualnościUbezpieczeniaWiadomości

Stanowisko dyrektora w Deloitte Digital objął Marcin Warszewski

 

Deloitte Digital rozbudowuje swoje kompetencje w obszarze transformacji cyfrowej dla firm z sektora ubezpieczeniowego. Od 2 stycznia do zespołu dołączył Marcin Warszewski. Nowy dyrektor to ekspert z 20-letnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach związanych z bankowością i ubezpieczeniami. Swoją wiedzą i doświadczeniem wesprze zespół Deloitte Digital w projektach cyfrowej transformacji branży.  

Marcin Warszewski z wykształcenia jest informatykiem, absolwentem Politechniki Warszawskiej. Ukończył szereg szkoleń dotyczących wykorzystania nowoczesnych technologii informatycznych w biznesie, m.in. na Harvard Business School i University of Oxford. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w międzynarodowych firmach konsultingowych. Nowy dyrektor w Deloitte Digital jest ekspertem w projektach cyfrowej transformacji sektora ubezpieczeniowego. Przez ostatnie kilka lat był związany z Allianz, gdzie odpowiadał za wdrożenie cyfrowej platformy sprzedaży, produktów, usprawnień procesowych i doświadczeń klienta. Zajmował się także marketingiem i komunikacją.

– W sektorze ubezpieczeniowym jest znaczna konkurencja, dlatego tak ważne jest podejmowanie przez uczestników tego rynku wszelkich działań, które nie tylko będą rynkowym wyróżnikiem, ale także pozwolą kompleksowo dostosować ofertę do zmieniających się oczekiwań klientów. Ciekawe i innowacyjne produkty ubezpieczeniowe, elastyczność czy łatwy i szybki sposób obsługi klienta to główne czynniki, które pozwalają zachować konkurencyjność w tym sektorze – mówi Jan Michalski, Lider Deloitte Digital w Polsce i Europie Środkowej.

Cyfrowy pęd

Era cyfrowa daje organizacjom nie tylko liczne możliwości rozwoju, lecz też stawia coraz większe wyzwania. Deloitte Digital stał się zatem przewodnikiem, oferującym kompleksowe wsparcie w przeprowadzeniu cyfrowej transformacji biznesu. Będąc częścią firmy doradczej Deloitte, łączy w sobie doradztwo strategiczne, usługi kreatywno-marketingowe oraz wdrożenie zaawansowanych rozwiązań technologicznych. – Technologia to już nie tylko narzędzia automatyzacji i wsparcia istniejących procesów, ale też aktywatory nowych produktów, usług i kanałów sprzedaży. Zespół Deloitte Digital posiada unikatowe kompetencje w tym zakresie. Nowe wymagania rynkowe wymagają jednak ciągłego uzupełnienia kwalifikacji ekspertów. Cieszę się, że dołączyłem do Deloitte Digital i będę mógł przyczynić się do dalszego rozwoju tego zespołu. Naszym klientom da to możliwość korzystania z coraz bardziej zróżnicowanej wiedzy i doświadczeń – mówi Marcin Warszewski, Dyrektor w Deloitte Digital.

 

Polecane artykuły
AktualnościFinanseWiadomości

Nieterminowe płatności bezlitosne dla mikroprzedsiębiorców

AktualnościMotoryzacjaWiadomości

Toyota rozpoczęła 2020 rok na samym szczycie – dane z pierwszych 20 dni stycznia

AktualnościTechnologieWiadomościWywiady

3DEXPERIENCE dla każdego

AktualnościMotoryzacjaWiadomości

Mercedes postawił na SAP w analityce biznesowej i sportowej

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: