Artykuł miesiąca: Dom Opiekuńczych Skrzydeł - pamiętaj o 1% podatku KRS 630706.

AktualnościWiadomości

Rosamund Pike nie wierzy w „tuning ciała”

 

Rosamund Pike nie rozpoznaje siebie na niektórych plakatach filmowych. Między innymi jej piersi zostały już cyfrowo powiększone.

W przypadku hollywoodzkich piękności pomoc cyfrowa jest udzielana od czasu do czasu. Rosamund Pike (42 lata, „Gone Girl – The Perfect Victim”, James Bond)) nie jest wyjątkiem, co ujawnia wirtualnie w talk show Kelly Clarkson (38, „Meaning of Life”). Jako przykład bierze plakat z filmu “Johnny English – tym razem więcej!” w którym brała udział w 2011 roku. Jej piersi zostały następnie digitalnie powiększone. „Naprawdę mam imponującą “Półkę” na plakacie filmowym. Ale w rzeczywistości nie mam” – powiedział Pike.

Jej wygląd został również zmieniony na okładkę filmu „Marie Curie – Elements of Life” (2019). Jej kolor oczu jest orzechowo-brązowy, a nie naturalny  niebieski. Pike nie może zrozumieć, dlaczego ludzie w branży filmowej wciąż polegają na takich pomocach, jak „body tuning” i Photoshop, i jest tym raczej zirytowana. „Prawdopodobnie niezliczoną ilość razy nasze zdjęcia są edytowane i nawet tego nie zauważamy. Ponieważ myślę, że wszyscy tracimy poczucie tego, jak naprawdę wyglądamy”. Całkowicie zgadzamy sie z Pike, ale gdyby teraz graficy zaniechali tego procederu cyfrowych poprawek, tych photoshopowych cudów, nie poznalibyśmy wielu naszych bohaterów w realu.

Oprac. Andrzej Mroziński

Polecane artykuły
AktualnościFinanseITWiadomości

SAP prognozuje wyższe przychody niż się spodziewano

AktualnościFinanseWiadomości

Spada liczba kart kredytowych

AktualnościWiadomościZdrowie

Wyższe stanowisko oznacza więcej stresu

AktualnościGospodarkaWiadomości

W przyszłym roku rynek odpadów czeka rewolucja

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: