Air France wczoraj i dziś. Francuska linia obchodzi 90.urodziny

AktualnościBankiWiadomości

Promocja pożyczek dla przedsiębiorców w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski przygotował promocyjną ofertę kredytową dla klientów z segmentu przedsiębiorców. Od 7 marca do końca maja br. każdy przedsiębiorca może skorzystać z obniżonej marży zarówno w ofercie pożyczki z zabezpieczeniem, jak i bez zabezpieczenia.

Chcemy zachęcić przedsiębiorców do inwestowania i realizowania swoich celów, zgodnie z mottem kampanii: „Pieniądze trzeba oddać, ale to co zyskasz to Twoje”. Nowa oferta pozwala na uzyskanie dodatkowych środków, w bardzo dobrej cenie, dzięki którym będą mogli zarówno zrealizować swoje plany inwestycyjne jak również utrzymać płynność finansową. Promocja obowiązuje przez trzy miesiące – to odpowiednio długi okres żeby przedsiębiorcy mogli podjąć decyzję o sfinansowaniu kredytem planowanych przedsięwzięć, wybierając ofertę która ich najbardziej interesuje – powiedział Jacek Tyczka, Manager Wydziału Produktów Kredytowych dla Przedsiębiorców w ING Banku Śląskim.
Przedsiębiorcy sami decydują, z którego wariantu cenowego chcą skorzystać:

a.    pożyczka bez zabezpieczenia – marża 4% i 0% prowizji lub marża 3,5% i prowizja 2,5%;

b.     pożyczki z zabezpieczeniem – marża 3% i 0% prowizji lub marża 2,5% i prowizja 2,5%.
Każdy przedsiębiorca, który jest zainteresowany pożyczką w ING Banku Śląskim, może złożyć wniosek kredytowy w okresie trwania oferty w dowolnym oddziale banku lub za pośrednictwem bankowości elektronicznej INGBankOnLine (tylko pożyczka bez zabezpieczenia). Oferta jest dostępna zarówno dla obecnych klientów, jak i nowych.

ING Bank Śląski oferuje klientom kredyty bez zabezpieczenia nawet do 500 000 zł oraz z zabezpieczeniem do 2 mln zł. Klient może skorzystać z oferty promocyjnej bez względu na kwotę. Bank nie wymaga od klientów przedstawiania faktur, biznesplanów czy zaświadczeń z ZUS, a pożyczka może zostać przeznaczona na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Światowy rynek dóbr luksusowych dynamicznie rośnie

AktualnościWiadomości

Przełomowa siła sztucznej inteligencji

AktualnościFinanseWiadomości

Barclays rozważa rozwiązanie umowy z tysiącami klientów

AktualnościWiadomości

Michelin zamyka fabryki opon w Niemczech

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: