Artykuł miesiąca: Dom Opiekuńczych Skrzydeł - pamiętaj o 1% podatku KRS 630706.

AktualnościTechnologieWiadomości

Profesjonalne wideokonferencje – wybierz najlepsze miejsce

 

Przed erą wideokonferencji przygotowania do biznesowego spotkania obejmowały między innymi skrupulatny wybór optymalnego miejsca – takiego, w którym można wygodnie, bez żadnych przeszkód porozmawiać, a do tego zbudować odpowiedni wizerunek firmy lub własny. Dziś, gdy spotkania są głównie wirtualne, wybór jest prosty i oczywisty. Najlepsze warunki dla zrealizowania profesjonalnej wideokonferencji zapewnia hushMeet.L.

To największa i najbardziej „multimedialna” kabina akustyczna marki Hushoffice – przestrzeń doskonale sprawdzająca się w roli komfortowej i nowoczesnej sali konferencyjnej, idealne miejsce do prowadzenia spotkań wewnętrznych i biznesowych (w gronie kilku osób), a także profesjonalnych wideokonferencji. Wybór hushMeet.L to gwarancja sukcesu na wielu polach w zakresie organizacji i samego przebiegu ważnych spotkań online…

Jak mnie słychać?” – perfekcyjna akustyka

Profesjonalizm wirtualnych spotkań biznesowych wynika między innymi… z jakości dźwięku. Znaczenie ma – rzecz jasna – stabilne połączenie internetowe oraz dobry sprzęt (mikrofony, głośniki), ale to nie wszystko. Liczy się również dźwiękowe tło, czy raczej jego brak podczas telekonferencji, a także odpowiedni poziom tłumienia dźwięku w pomieszczeniu, aby na przykład pogłos nie zakłócał komunikacji. W hushMeet.L są wymarzone warunki akustyczne do przeprowadzenia tele- czy wideokonferencji.

Kabina stanowi skuteczną barierę dla dźwięku, co oznacza, że wirtualnego spotkania nic nie może zagłuszyć – ani biurowy hałas z open space, ani dźwięki ulicy dochodzące zza okna, ani wiertarka czy inny sprzęt, przy pomocy którego w biurze obok ktoś właśnie przeprowadza remont. Wszystkie niechciane odgłosy z zewnątrz (dzięki szklanym panelom akustycznym) są tłumione mniej więcej do poziomu 36 decybeli (dla porównania – jest to poziom głośności taki, jak w przypadku śpiewu ptaków). Co ważne, dźwięk nie wydostaje się również ze środka kabiny (w tym przypadku tłumiony jest do poziomu szeptu, czyli około 26 decybeli), dlatego przebieg tele/wideokonferencji może pozostać poufny. Dodatkowo, wnętrza takich kabin wykończone są dźwiękochłonnymi materiałami, które pozwalają uniknąć na przykład nieprzyjemnego efektu echa. Pochłaniająca dźwięk tapicerka zapewnia zatem nie tylko elegancję i przytulność wnętrza, ale także brak uciążliwego pogłosu podczas konferencji online. Całości dopełnia opcja zamontowania w kabinie profesjonalnego nagłośnienia.

Widzimy się” – duży ekran i dobre kadry 

W przypadku wideokonferencji jeden na jeden, łatwiej przeprowadzić spotkanie nie tylko w sensie organizacyjno-technicznym, ale także czysto wizualnym (jedna osoba w prostym do skomponowania kadrze). Kiedy natomiast uczestnikami konferencji online ma być więcej osób i po jednej ze „stron” pojawia się na przykład cały zespół ludzi, niezbędne jest odpowiednie do tego miejsce, jak hushMeet.L.

W kabinie można powiesić telewizor lub dużych rozmiarów monitor, na którym członkowie zespołu mogą dobrze widzieć rozmówców łączących się z innego miejsca, a oni sami z kolei, dzięki odpowiednio umieszczonej we wnętrzu kabiny kamerze, nie muszą „ścieśniać się” przed jednym laptopem gdzieś w biurze, aby wszyscy byli widoczni dla pozostałych uczestników spotkania. Nie bez znaczenia jest również fakt, że – jeżeli nie korzysta się z cyfrowego tła dostępnego w aplikacji, przy pomocy której realizuje się wideokonferencję – prowadząc wirtualne spotkanie w huhsMeet.L, nie trzeba obawiać się tak zwanych mistrzów drugiego planu. W kabinie zdecydowanie łatwiej, niż w przypadku wideokonferencji poza nią, „panować” nad obrazem.

Fot. Profesjonalna wideokonferencja w kabinie hushMeet.L. 

Komfortowe warunki i dobra atmosfera

Nawet podczas wirtualnego spotkania jego uczestnikom musi być wygodnie, aby skupiać się wyłącznie na rozmowie czy prezentacji, zamiast myśleć o tym, że krzesło jest twarde, we wnętrzu jest za gorąco, światło razi w oczy… Kabina hushMeet.L doskonale spełnia wymagania biurowej ergonomii. Jest na tyle duża, że może być – zależnie od potrzeb – wyposażona między innymi tak samo, jak nowoczesna sala konferencyjna w biurze, co dobrze sprawdza się w przypadku prowadzenia wideokonferencji. 

W środku mieści się stół i wygodne fotele. W kabinie może pracować w komfortowych warunkach, uczestnicząc również w wirtualnych spotkaniach biznesowych, jednocześnie nawet osiem osób. Ergonomiczne meble, przytulne, wyciszone wnętrze, przyjazne dla wzroku oświetlenie, komfort termiczny dzięki klimatyzacji… Wszystko to sprzyja dobrej atmosferze pracy i samego spotkania.

hushMeet.L – wideokonferencje w każdej firmie

A co, jeśli w małej firmie nie trzeba aż tak dużej kabiny (bo sam zespół jest niewielki) albo nie ma na nią w danej chwili odpowiedniej ilości miejsca w biurze?

HushMeet.L jest rozwiązaniem elastycznym, bo modułowym. Kabina w swojej największej wersji zbudowana jest z trzech modułów przeznaczonych dla ośmiu osób, ale dostępna jest również w wersji dwu- i jednomodułowej (odpowiednio dla jednej do sześciu i dla maksymalnie czterech osób). Firma może wybrać wariant najmniejszy, a jeśli/gdy zajdzie taka potrzeba, rozbudować go.

Skonfiguruj swoją kabinę do wideokonferencji >>

Polecane artykuły
AktualnościInwestycjeWiadomości

Rusza nowy fundusz Ipopema TFI na rynku złota i metali szlachetnych

Aktualnoście-commerceWiadomości

Dostawy w e-commerce a ekologia

AktualnościWiadomości

Linie Emirates zaobserwowały większe zainteresowanie posiłkami roślinnymi podczas Veganuary

AktualnościITWiadomości

Czego rynek pracy nauczy się od branży IT w 2022 roku?

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: