Artykuł miesiąca: Dom Opiekuńczych Skrzydeł - pamiętaj o 1% podatku KRS 630706.

AktualnościGospodarkaInwestycjeWiadomości

Prestiż nad Zalewem Zegrzyńskim – Portico Marina

 

Piękne ogrody i marina dla łodzi wraz z restauracją pojawią się nad Zalewem Zegrzyńskim za niecałe 2 lata. Inwestycja Portico Marina, to prestiżowy apartamentowiec, w którym inwestor pomieści basen, siłownię, centrum Spa i restaurację. W ogrodzie pojawi się kort tenisowy, plac zabaw dla dzieci i piękna marina dla łodzi odwiedzających gości.

Inwestycja Portico Marina powstaje na placu o powierzchni prawie 9000 m2, który został kupiony przez inwestora w 2015 roku w wyniku przetargu organizowanego przez Agencję Mienia Wojskowego.

”Działka została sprzedana wraz z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzeni z 2013 roku. Teraz, po uporządkowaniu terenu, inwentaryzacji zieleni i przygotowaniu ostatecznego kształtu inwestycji, złożyliśmy wnioski o pozwolenie na budowę” – podkreśla Steven Davis, wiceprezes zarządu Portico Marina.

Budowa luksusowego apartamentowca wraz z mariną rozpocznie się jeszcze w tym roku, po otrzymaniu stosownej zgody na budowę. Koncepcja i projekt butikowej
zabudowy apartamentowca, w skład którego wejdzie ok. 100 mieszkań wraz z ogrodem, są zgodne z aktualnym projektem MPZP.

”Budynek będzie jednym z bardziej prestiżowych miejsc nad Zalewem Zegrzyńskim, w pełni wpisującym się w aurę otaczającego parku. Ciekawostką będzie możliwość korzystania z restauracji, ogrodu, centrum Spa przez osoby z zewnątrz” – podkreśla Steven Davis, z zarządu spółki realizującej inwestycję.
Do zaprojektowania inwestycji Portico Marina wybrał, drogą konkursu, znaną brytyjską firmę Braodway Malyan, specjalizującą się w projektowaniu inwestycji nad wodą. Broadway Malyan – międzynarodowe biuro architektoniczne, założone w 1958, z siedzibą w Weybridge w Wielkiej Brytanii. Laureat ponad 240 nagród i wyróżnień. – autor m.in. osiedla nad wodą Southern Marina w Abu Dhabi, osiedla nad wodą Convida Suape w Brazylii.

W budynku ma pojawić się basen, siłownia, piękny kompleks spa, Concierge. Kompleks otoczony będzie z trzech stron ogrodem a mieszkania będą wyjątkowe
– wszystkie z widokiem na płytę wody Zalewu Zegrzyńskiego.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Rynek samochodowy nadal słabnie

AktualnościGiełdaWiadomości

Allianz zachwyca akcjonariuszy

AktualnościinnowacjeWiadomości

To najbardziej innowacyjne firmy średniej wielkości w Niemczech

AktualnościWiadomości

Były austriacki kanclerz Kurz wycofuje się z polityki

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: