Artykuł miesiąca: Praca w IT nie tylko dla programistów. TOP 3 zawody z gwarancją zatrudnienia i dobrą pensją

AktualnościWiadomościZarządzanie

Patryk Wąsowicz nowym Product Marketing Managerem w OKI Europe (Polska)

 

Do zespołu OKI Europe (Polska) dołączył Patryk Wąsowicz, który objął stanowisko Product Marketing Managera i będzie odpowiadał za zarządzanie ofertą OKI w segmencie produktów Office, usług zarządzania drukiem SMART (Smart Managed Document Solutions) oraz rozwiązań dedykowanych m.in. branży detalicznej, oświacie i służbie zdrowia.   

W związku z rozwojem firmy OKI Europe (Polska) rozbudowuje dział marketingu odpowiedzialny za tworzenie i realizowanie strategii marketingowej i komunikacyjnej na terenie Polski i 19 krajów eksportowych. W lutym b.r. do zespołu dołączył  Patryk Wąsowicz. Do jego głównych zadań będzie należało przede wszystkim zarządzanie ofertą produktową OKI w segmencie biurowym, DICOM oraz rozwiązań dla branży detalicznej. Będzie on odpowiedzialny także m.in. za działania marketingowe dotyczące nowych produktów, prowadzenie szkoleń dla kanału partnerskiego, wspieranie projektów sprzedażowych i realizowanie kampanii promocyjnych oraz monitorowanie i analizę pozycji produktów Oki na rynku.

Patryk Wąsowicz karierę w branży IT zaczął 20 lat temu jako handlowiec, przez dwa lata był redaktorem w czasopiśmie komputerowym CHIP, gdzie zajmował się m.in. tematami związanymi z drukiem. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w branży poligraficznej i marketingu sektora IT. Od 2014 był odpowiedzialny za marketing produktowy oferty biznesowej w Canonie w dziale Business Imaging Group. Jest absolwentem Psychologii na Uniwersytecie SWPS, ukończył też podyplomowe studia z zakresu Social Media na tej samej uczelni. Prywatnie jest miłośnikiem off-roadu motocyklowego, kajakarstwa i caravaningu.

 

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Firmy inwestują w innowacje, ale nie wykorzystują zewnętrznego wsparcia finansowego

AktualnościWiadomości

5 czynników, które wpływają na wydajność pracowników

AktualnościWiadomości

Checkpoint Systems prezentuje przełomowe rozwiązania technologiczne na targach EuroShop 2020

AktualnościWiadomości

Jak najwięksi w Polsce walczą o reputację i jak przygotować się na przyszłość?

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: