Artykuł miesiąca: Dom Opiekuńczych Skrzydeł - pamiętaj o 1% podatku KRS 630706.

AktualnościLifestyleWiadomościZegarki

OMEGA & James Bond party – 20 lat współpracy

 

18 listopada w Skwerze Hoovera w Warszawie miało miejsce niezwykłe wydarzenie – wieczór luksusowych zegarków OMEGA, którego oprawa nawiązywała do najnowszej serii przygód najsławniejszego agenta Jego Królewskiej Mości Jamesa Bonda. Podczas imprezy zaprezentowano trzy zegarki męskie, z których 2 odegrały ważną rolę w SPECTRE. Były to: najnowszy „bondowy” Seamaster 300 ze swoją „wybuchową” rolą w filmie oraz OMEGA Aqua Terra 150M, również noszony na nadgarstku Bonda w filmie. OMEGA Ladymatic to jedyny damski zegarek zaprezentowany podczas wydarzenia, który swoim blaskiem rozświetlił wieczór. 

Watch the Secret: Bond & Omega Party to wydarzenie, które podkreśla długoletnią, trwającą już 20 lat, współpracę firmy OMEGA oraz producentów filmów o najsłynniejszym szpiegu świata – Seamaster to zegarek Jamesa Bonda od filmu GoldenEye z 1995 roku. Daniel Craig, wcielający się w rolę Jamesa Bonda, jest ambasadorem marki.

Fot. Michal Moryl www.moryl.pl

Gwiazdą bondowskiego wieczoru był najnowszy zegarek marki OMEGA Seamaster 300 “SPECTRE” z limitowanej edycji. Zegarek ten został wyprodukowany w limitowanej edycji 7007 egzemplarzy. Każdy z zegarków ma wygrawerowany numer limitacji. Zegarek w kopercie ze stali szlachetnej z czarną tarczą wyróżnia się eleganckim wzornictwem i elektryzuje swoim bezpretensjonalnym designem. Obracający się w obu kierunkach pierścień lunety również ma kolor czarny. Wykonano go z polerowanej ceramiki uzupełnionej skalą 12 godzinową z materiału LiquidMetal®. Dzięki niej możemy śledzić czas w dowolnym kraju na świecie.

W czasie imprezy zaprezentowano jeszcze dwa inne zegarki męskie: jeden wyprodukowany w edycji limitowanej: OMEGA Seamaster Aqua Terra 150M oraz OMEGA Seamaster Aqua Terra 150M noszony przez agenta 007 w filmie SPECTRE. Jednym z najbardziej zwracających uwagę elementów tego zegarka w kopercie ze stali szlachetnej o średnicy 41,5 mm jest wahnik mechanizmu widoczny przez szafirowe szkło zatopione w deklu zegarka. Zaprojektowano go tak, by przypominał nabój wylatujący z gwintowanej lufy pistoletu. W ten sposób OMEGA doskonale nawiązała do przygód nieustraszonego 007.

Fot. Michal Morylwww.moryl.pl

Jedynym damskim zegarkiem prezentowanym podczas środowej imprezy był Ladymatic. Jest to zegarek ze stali szlachetnej, z kopertą o średnicy 34 mm wyposażony w pierścień lunety „oprószony” brylantami. Boki zegarka zdobią falowane wycięcia odkrywające część wewnętrznej koperty z białej ceramiki. Firma OMEGA nawiązała współpracę z aktorką wcielającą się w filmie Spectre w Moneypenny – Naomie Harris.

Podczas wieczornej imprezy, która rozpoczęła się dokładnie o godzinie 20:07 każdy z uczestników otrzymał swój indywidualny identyfikator, przygotowany na wzór dokumentów, które posiadają agenci MI6. Inspiracje do aranżacji lokalu, w którym odbywała się impreza zaczerpnięto z filmu. Jedna z sal została zamieniona w piwnicę z zakurzonymi skrzynkami i pajęczynami, druga natomiast stała się prawdziwym centrum dowodzenia, które możemy zobaczyć w filmie SPECTRE. Zegarki zostały zaprezentowane za kratami i były też podświetlone czerwonym laserem, co także było nawiązaniem do jednej z filmowych scen.

Licznie przybyli goście, wśród których znaleźli się m.in. Jacek Rozenek, Beata Chmielowska-Olech, Mariusz Totoszko, Adam Adamonis, Anna Kalczyńska, Jacek Kurowski, Monika Zamachowska mieli okazję bawić się w prawdziwie bondowskim klimacie.

fot: Michał Moryl
Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Facebook zmienia szefa technologii

AktualnościWiadomości

TOYOTA GAZOO Racing na Rajdzie Dakar 2022

AktualnościWiadomości

Firmy nie inwestują w narzędzia wspierające pracę zdalną i hybrydową

AktualnościITWiadomości

Packeta pomoże polskim e-commercom w ekspansji zagranicznej

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: