Artykuł miesiąca: Jak zarządzać pracownikiem z pokolenia Z?

AktualnościFeaturedWiadomościZegarki

OMEGA chronometrażystą Zimowych Igrzysk Paraolimpijskich Pjongczang 2018

Tegoroczne sportowe emocje w Pjongczangu trwają dalej. Już 9. marca w koreańskim mieście rozpoczynają się 12. Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie. Kolejny raz odpowiedzialną rolę Oficjalnego Chronometrażysty pełnić będzie marka OMEGA, a w 80 medalowych konkurencjach o zwycięstwo walczyć będzie 670 utalentowanych sportowców z 46 krajów.

Do 18. marca specjaliści OMEGI będą czuwać nad precyzją pomiarów w każdej z dyscyplin sportowych, tak jak służyli podczas 28 innych Igrzysk Olimpijskich. OMEGA, lider w świecie chronometrażu, będzie obecna na wszystkich arenach i aby wypełnić swoją trudną misję skorzysta ze zdobywanej przez dziesięciolecia eksperckiej wiedzy oraz współczesnych innowacji.

Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie rozgrywane pod hasłem „Passion. Connected” to elitarna impreza sportowa dla zawodników o zróżnicowanych grupach niepełnosprawności. OMEGA jest wieloletnim partnerem Międzynarodowego Komitetu Paraolimpijskiego (IPC), a Prezydent i Dyrektor Generalny OMEGA, Raynald Aeschlimann powiedział: „W Pjongczangu spełni się jeszcze wiele marzeń. Jesteśmy bardzo dumni z naszej służby w roli chronometrażysty dla sportowców biorących udział w Zimowych Igrzyskach Paraolimpijskich. Będziemy z zaangażowaniem śledzić ich występy oraz odmierzać wyniki, które obiegną cały świat.”

Sportowcy podczas Zimowych Igrzysk Paraolimpijskich Pjongczang 2018 będą rywalizować w sześciu dyscyplinach sportu: narciarstwie alpejskim, narciarstwie biegowym, snowboardzie, biathlonie, hokeju na lodzie na siedząco oraz curlingu na wózkach. Jak zawsze nad niezrównaną precyzją pomiarów czuwać będzie marka OMEGA.

[wysija_form id=”2″]

 

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Liczba niezaszczepionych dzieci wzrosła prawie sześciokrotnie

AktualnościWiadomości

Od niedzieli ważna zmiana w przepisach dotyczących zadłużonych lokatorów

AktualnościWiadomości

10 najbardziej oryginalnych zrzutek 2019 roku

AktualnościWiadomości

Przybywa zastosowań sztucznej inteligencji w medycynie

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: