Artykuł miesiąca: Dom Opiekuńczych Skrzydeł - pamiętaj o 1% podatku KRS 630706.

Czas wolnyLifestyleWiadomości

Nowy program lojalnościowy w sklepach Carrefour

 

Carrefour po raz kolejny zaskakuje swoich klientów proponując im oryginalny program lojalnościowy. Album z przepisami kulinarnymi – „Disney. Gotuj z nami!”, to skierowana do najmłodszych publikacja z popularnymi postaciami Disneya, która łączy zabawę i naukę gotowania ze zdrowym odżywianiem.

W albumie dostępnym we wszystkich hiper i supermarketach Carrefour w Polsce, pojawiają się postacie z najpopularniejszych filmów Disneya, m.in.: Myszka Miki i Przyjaciele, Kubuś Puchatek czy Wróżki. Celem akcji jest promowanie wśród najmłodszych zdrowych nawyków żywieniowych, takich jak włączanie owoców, warzyw i orzechów do codziennej diety czy zastępowanie pełnotłustych wyrobów mlecznych, tymi o obniżonej zawartości tłuszczu. Jest to element prowadzonej przez Carrefour kampanii „Z miłości do zdrowia”, w której ramach od 2013 roku sieć promuje wśród Polaków zdrowie odżywianie oraz aktywność fizyczną.

Carrefour nieustannie inwestuje w atrakcyjne i innowacyjne formy promocji. Poprzez ciekawe działania marketingowe pragniemy zachęcić klientów do odkrywania bogatego i różnorodnego asortymentu naszych sklepów oraz do poznawania pojawiających się w nim nowości – mówi Robert Noceń, Dyrektor Carrefour Polska ds. Eksploatacji Hipermarketów. Album „Disney. Gotuj z nami!” to element nowatorskiej akcji promocyjnej zachęcającej do zdrowego, rodzinnego gotowania. Jestem przekonany, że dzięki tej publikacji wielu naszych klientów będzie zwracało większą uwagę na swoją dietę i korzystało z szerokiej oferty zdrowych produktów dostępnych w naszych hipermarketach – dodaje Robert Noceń.

Polecane artykuły
AktualnościTechnologieWiadomości

Polskie firmy mogą uczestniczyć w wyścigu na rozwiązania 5G

AktualnościEnergiaGospodarkaWiadomości

Część mikro- i małych firm może nie przetrwać podwyżek cen gazu

AktualnościInwestycjeWiadomości

Rusza nowy fundusz Ipopema TFI na rynku złota i metali szlachetnych

Aktualnoście-commerceWiadomości

Dostawy w e-commerce a ekologia

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: