Polska Grupa Supermarketów rozbudowuje struktury sieci swoich placówek. W kwietniu br. Grupa poszerzyła swoją sieć o sześć sklepów z woj. dolnośląskiego, warmińsko-mazurskiego, małopolskiego oraz mazowieckiego. Jak zapewniają przedstawiciele PGS, w kolejnych kwartałach możemy oczekiwać kolejnych przejęć.
– Bardzo cieszymy się, ze zdobytego zaufania naszych nowych partnerów handlowych, którzy poszerzą rodzinę Polskiej Grupy Supermarketów. Liczymy, że w najbliższych miesiącach do naszej sieci dołączą kolejne placówki – mówi Michał Sadecki, prezes Polskiej Grupy Supermarketów.
W najbliższych tygodniach nowe placówki mają przejść proces rebrandingu i remodelingu, dostosowując się do najnowszych standardów Top Market. Dodatkowo Grupa zamierza zwiększyć swoją powierzchnię magazynową, zapewniając odpowiednią przepustowość dla swoich placówek w okresie pandemii.
Przedstawiciele potwierdzają również zapowiedzi z początku roku – PGS chce powiększyć się o kilkunastu nowych członków, zapewniających do kilkudziesięciu nowych punktów oraz wzmocnić swoją obecność m.in. we wschodniej Polsce. Grupa prowadzi również rozmowy w sprawie wejścia na rynek wielkopolski.



