Artykuł miesiąca: Pracowniku pamiętaj o 1% dla Fundacji Opiekuńcze Skrzydła

AktualnościCzas wolnyLudzie

Martin Kaczmarski zniknie ze sceny z samochodem rajdowym?

 

Mistrz Magii Marcin Muszyński, wraz ze swoim zespołem, przemierza obecnie trasę koncertową z programem DUŻA ILUZJA. Główne i największe koncerty odbędą się 24 kwietnia 2016 w EXPO XXI Warszawie. Jest to pierwsza taka trasa w Polsce i jednocześnie największe magiczne widowisko w historii polskiej sceny iluzjonistycznej.

Koncert Marcina Muszyńskiego w Warszawie to blisko 1,5 godzinny spektakl. W repertuarze nie zabraknie znanych numerów, takich jak “Lewitacja z Fortepianem”, Magicznych Kabaretów, udziału koronowanych Miss czy też etiuda magiczna, gdzie Iluzjonista jest przecinany na pół piłą mechaniczną.

Dodatkowo, na widzów czeka niespodzianka. Podczas wydarzenia odbędzie się premierowy pokaz, w trakcie którego na scenie w ciągu kilku sekund za sprawą magii pojawi się wybitny kierowca rajdowy Martin Kaczmarski z nowym samochodem rajdowym Ford Fiesta ST RX, którego przyśpieszenie wynosi 1,8s do 100km, co jest wynikiem lepszym, niż osiągi bolidu Formuły 1.

Cała trasa koncertowa to dziesiątki ton sprzętu scenicznego, kilka ciężarówek magicznych rekwizytów, w tym nadzwyczajne środki bezpieczeństwa, pomagające strzec tajemnice iluzjonisty. W samej Warszawie zużyte zostaną też 2-3 tony pirotechniki, która będzie wykorzystywana podczas spektaklu.

– Jesteśmy w trakcie ostatnich przygotowań do wielkiego wydarzenia. Chcemy zapewnić naszym widzom magiczne wrażenia, które na długo pozostaną w ich pamięci. Pragniemy, aby każdy z naszych gości mógł poczuć moc iluzji. Nad spektaklem pracowaliśmy bardzo długo, dbając o każdy szczegół, dlatego też wieńczący koncert w Warszawie jest dla nas ogromnym wyzwaniem – mówi Marcin Muszyński, Mistrz Magii.

Sławę i rozgłos Marcinowi Muszyńskiemu przyniósł udział w programie “Mam Talent”, gdzie jako pierwszy i jedyny iluzjonista znalazł się w finałowej czwórce. Marcin Muszyński otrzymał tytuł „Osobowość Roku 2016“.

Bilety na wydarzenie można kupić na tubilety.pl.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Oszustwa, kradzież danych i wyłudzanie pieniędzy to najczęstsze incydenty w sieci

AktualnościWiadomości

Rusza UX Upgrade – nowa odsłona platformy ze szkoleniami UX od Symetrii

AktualnościWiadomości

15 miliardów haseł w Darknecie

AktualnościWiadomości

Jarosław Pleskot w Zarządzie HAMA Polska

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: