Air France wczoraj i dziś. Francuska linia obchodzi 90.urodziny

AktualnościWiadomościZarządzanie

Maria Valdes zostaje dyrektorem produktu w firmie Puma

Frankońska grupa sprzętu sportowego Puma ponownie powiększa swoje ciało zarządzające po odejściu dyrektora generalnego Björna GuldenaMaria Valdes (38 l.) dołączy do zarządu jako Chief Product Officer 1 stycznia 2023 r., który ponownie będzie się składał z czterech osób, jak Puma ogłosiła w Herzogenaurach w czwartek.

Valdes będzie odpowiedzialna za wszystkie grupy produktowe z wyjątkiem golfa, za strategię kreatywną i wprowadzanie na rynek nowych produktów. Do tej pory strategia produktowa była sprawą szefa. Nowy dyrektor generalny Arne Freundt (42 l.), który wcześniej był dyrektorem handlowym, zachowa odpowiedzialność za marketing.

Valdes pracuje w firmie od 2010 roku, a ostatnio był odpowiedzialny za biznes ze sportową modą rekreacyjną (Sportstyle), największy oddział Pumy, od 2019 roku. Wcześniej pracowała w L’Oréal i Inditex w marketingu i zarządzaniu produktami.

Od 1 stycznia 2023 r. Rada Dyrektorów Puma będzie składać się z czterech członków. Oprócz Freundta i Valdesa są to Hubert Hinterseher (dyrektor finansowy) i Anne-Laure Descours (dyrektor ds. zaopatrzenia).
Polecane artykuły
Aktualności

ForBet – Co roku intensywnie inwestujemy w technologie, aby utrzymać pozycję na konkurencyjnym rynku

AktualnościWiadomościZdrowie

Przemysłowe tomografy komputerowe — nowe standardy kontroli jakości w przemyśle

AktualnościChinyEnergiaWiadomości

Chiny instalują znacznie więcej modułów słonecznych

AktualnościWiadomości

Weight Watchers traci Oprah Winfrey – akcje gwałtownie spadają

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: