Artykuł miesiąca: Pracowniku pamiętaj o 1% dla Fundacji Opiekuńcze Skrzydła

AktualnościPodróżeWiadomości

Manager tam był – polecamy Venice nad Zatoką Meksykańską

 

Ze wspaniałymi plażami  na zachodnim wybrzeżu Florydy, nad Zatoką Meksykańską, Venice niedaleko Sarasoty , zachwyca nie tylko lokalnie ale w całych Stanach,  włączając w to nawet dalekie Hawaje na Pacyfiku.

venice-florida-beaches-redu

Od dziesięcioleci wspaniałe plaże i łagodny klimat tego zakątka Florydy, przyciągają nie tylko wczasowiczów, ale i inwestorów w wakacyjne nieruchomości na Florydę. Od kilkunastu lat przyciąga tez Polaków chętnie odwiedzających Florydę w miesiącach zimowych.

This image is licensed to the IATB for the usage specified in contract.

Kiedy w Polsce zima, depresyjna pogoda, szaro i buro, tutaj słońce świeci, woda jest ciepła i otoczenie bardzo budujące. Tutaj możesz nurkować, pływać w masce i uprawiać wszystkie rodzaje sportów wodnych, od żeglarstwa począwszy, a na surfingu skończywszy. Piasek na plaży w tej części Florydy, jest zupełnie biały, a woda w morzu przeźroczysta.

 

0804161001

Oferta jest przebogata zarówno hotelowa jak i domów do wynajęcia.  My ze swej strony sprawdziliśmy wakacyjny dom w Venice na Plantation Rd. Świetne położenie, blisko plaży i znakomite ceny. Do Venice dotrzemy z lotniska w Fort Myers, Sarasoty czy Tampy. Z Polski gdy kupuje się bilet z odpowiednim wyprzedzeniem zapłacimy maksymalnie do 2000 tys. złotych.


0804161007aaa

Cena wynajęcia całego domu, składającego się z……..,pralni i suszarni,  miejsca parkingowe w garażu i na podjeździe to przy  2 tygodniowym pobycie 65 USD za dzień i 10 % zniżki. Do tego trzeba doliczyć 75 dolarów na sprzątanie po wyjeździe gości. Zwierzęta mile widziane.

1208161247zz

Kontakt bezpośredni: jan0071@optonline.net

420 Plantation Rd

Venice FL 34293

tel. 001-973-809-5689

 

 

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Oszustwa, kradzież danych i wyłudzanie pieniędzy to najczęstsze incydenty w sieci

AktualnościWiadomości

Rusza UX Upgrade – nowa odsłona platformy ze szkoleniami UX od Symetrii

AktualnościWiadomości

15 miliardów haseł w Darknecie

AktualnościWiadomości

Jarosław Pleskot w Zarządzie HAMA Polska

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: