Artykuł miesiąca: Psychologia strategicznego przywództwa

AktualnościPodróżeWiadomości

Manager tam był – polecamy Venice nad Zatoką Meksykańską

Reklama

Ze wspaniałymi plażami  na zachodnim wybrzeżu Florydy, nad Zatoką Meksykańską, Venice niedaleko Sarasoty , zachwyca nie tylko lokalnie ale w całych Stanach,  włączając w to nawet dalekie Hawaje na Pacyfiku.

venice-florida-beaches-redu

Od dziesięcioleci wspaniałe plaże i łagodny klimat tego zakątka Florydy, przyciągają nie tylko wczasowiczów, ale i inwestorów w wakacyjne nieruchomości na Florydę. Od kilkunastu lat przyciąga tez Polaków chętnie odwiedzających Florydę w miesiącach zimowych.

This image is licensed to the IATB for the usage specified in contract.

Kiedy w Polsce zima, depresyjna pogoda, szaro i buro, tutaj słońce świeci, woda jest ciepła i otoczenie bardzo budujące. Tutaj możesz nurkować, pływać w masce i uprawiać wszystkie rodzaje sportów wodnych, od żeglarstwa począwszy, a na surfingu skończywszy. Piasek na plaży w tej części Florydy, jest zupełnie biały, a woda w morzu przeźroczysta.

 

0804161001

Oferta jest przebogata zarówno hotelowa jak i domów do wynajęcia.  My ze swej strony sprawdziliśmy wakacyjny dom w Venice na Plantation Rd. Świetne położenie, blisko plaży i znakomite ceny. Do Venice dotrzemy z lotniska w Fort Myers, Sarasoty czy Tampy. Z Polski gdy kupuje się bilet z odpowiednim wyprzedzeniem zapłacimy maksymalnie do 2000 tys. złotych.


0804161007aaa

Cena wynajęcia całego domu, składającego się z……..,pralni i suszarni,  miejsca parkingowe w garażu i na podjeździe to przy  2 tygodniowym pobycie 65 USD za dzień i 10 % zniżki. Do tego trzeba doliczyć 75 dolarów na sprzątanie po wyjeździe gości. Zwierzęta mile widziane.

1208161247zz

Kontakt bezpośredni: jan0071@optonline.net

420 Plantation Rd

Venice FL 34293

tel. 001-973-809-5689

 

 

Reklama
Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Rynek pracownika? Nie dla managerów!

AktualnościWiadomości

Aplikacje mobilne rewolucjonizują bankowość

AktualnościWiadomości

Przyszłością systemów antyplagiatowych będzie stworzenie profilu językowego studenta

AktualnościWiadomości

Kolej 4.0 ma spełnić oczekiwania pasażerów

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: