Artykuł miesiąca: Dom Opiekuńczych Skrzydeł - pamiętaj o 1% podatku KRS 630706.

AktualnościWiadomości

KLM powraca do Kanady

 

Wraz ze złagodzeniem przepisów wjazdowych, od 7 września b.r. KLM wzmacnia swoją ofertę lotów do Kanady. Klienci mają do dyspozycji codzienne połączenie z portu bazowego KLM w Amsterdamie (Schiphol) do Toronto i Calgary. Holenderski przewoźnik oferuje także loty do Vancouver i Montrealu, które odbywają się cztery razy w tygodniu, zaś do Edmonton (z międzylądowaniem w Calgary) – dwa rejsy tygodniowo. Dzięki współpracy KLM z kanadyjskimi liniami WestJet, klienci KLM mogą korzystać dodatkowo z rozległej siatki połączeń na terenie Kanady. Podróżni wjeżdżający do Kanady nie muszą poddawać się już kwarantannie, pod warunkiem pełnego zaszczepienia oraz uzyskania negatywnego wyniku testu PCR, wykonanego do 72 godzin przed wylotem. Szczegółowe przepisy wjazdowe można sprawdzić na stronie https://klm.traveldoc.aero/.

Globalna siatka połączeń jest bardzo istotnym elementem strategii KLM, który odgrywa dużą rolę w wychodzeniu z kryzysu spowodowanego pandemią Covid-19. Holenderski przewoźnik od początku pandemii starał się utrzymać jak najwięcej tras, umożliwiając klientom odbywanie niezbędnych podróży oraz transport towarów (w tym szczepionek i środków medycznych). Obrana strategia sprawdza się. Wraz ze znoszeniem obostrzeń wjazdowych, KLM może bezzwłocznie reagować zwiększeniem oferowania na poszczególnych trasach.

Po decyzji kanadyjskich władz o zniesieniu wielu obostrzeń wjazdowych, od 7 września 2021 KLM zwiększył częstotliwość lotów między Amsterdamem a Kanadą. Klienci KLM mają do dyspozycji połączenia (przez Amsterdam) do pięciu kanadyjskich miast, a oferta we wrześniu b.r. wygląda następująco:

Miasto

Loty w tygodniu

Odlot / przylot*

Vancouver

wtorek, czwartek, piątek, sobota

11:15 – 12:05

Toronto

codziennie

10:50 – 12:45

Montreal

poniedziałek, środa, piątek, niedziela

15:20 – 16:50

Calgary

codziennie

12:10 (12:25) – 13:15 (13:30)

Edmonton (przez Calgary)

czwartek, sobota

12:10 – 16:15

*z/do Amsterdamu

Cieszymy się, że rząd kanadyjski daje przykład innym, umożliwiając ponowne podróże pasażerom, którzy się zaszczepili. Dzięki decyzji o złagodzeniu restrykcji możemy znowu robić to, w czym jesteśmy najlepsi: łączyć ludzi i zapewniać im niezapomniane przeżycia. Nasi klienci mogą spotykać się z rodziną, zwiedzać i odbywać podróże służbowe. Możliwość ponownego oferowania lotów do wielu miast Kanady jest kolejnym krokiem milowym na drodze odbudowy naszej oferty po pandemii. Mamy nadzieję, że również wkrótce zostaną zniesione restrykcje w podróżach do Stanów Zjednoczonych.” – powiedział Pieter Elbers – Prezes KLM.

Podróże w rygorze sanitarnym, elastyczne bilety i wysokie noty od klientów

KLM dokłada wszelkich starań, aby zapewnić swoim pasażerom bezpieczne podróże, zachowując najwyższe z możliwych standardy sanitarne przed, w trakcie i po odbyciu lotu. Za swoje starania linia otrzymała w tym roku najwyższą – diamentową nagrodę (Diamond Award) od APEX w kategorii „Bezpieczeństwo Zdrowia” pasażerów w czasach pandemii Covid-19. Przyznana nagroda to maksymalny poziom certyfikacji linii lotniczych w zakresie bezpieczeństwa i higieny podróży, która dowodzi, że KLM jest wiodącą linią pod tym względem. O tym, jak KLM dba o bezpieczeństwo zdrowia swoich podróżnych można się dowiedzieć ze strony klm.pl oraz z filmu dostępnego tutaj.

Ponadto, zgodnie ze swoją nową polityką handlową, KLM oferuje maksymalną elastyczność w planowaniu podróży, dzięki której klienci mogą dowolnie i bezkosztowo zmieniać i anulować swoje loty. Elastyczne zasady dotyczące biletów zostały ostatnio przedłużone i obowiązują do 31 marca 2022 r.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Facebook zmienia szefa technologii

AktualnościWiadomości

TOYOTA GAZOO Racing na Rajdzie Dakar 2022

AktualnościWiadomości

Firmy nie inwestują w narzędzia wspierające pracę zdalną i hybrydową

AktualnościITWiadomości

Packeta pomoże polskim e-commercom w ekspansji zagranicznej

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
Worth reading...
Dwie prace, dwie pensje – jak home office umożliwia podwójne zatrudnienie
%d bloggers like this: