Artykuł miesiąca: KLM wylądował w Katowicach

AktualnościWiadomości

Kielecki Park Technologiczny łączy firmy ze startupami

Reklama

Justyna Lichosik, Dyrektor Kieleckiego Parku Technologicznego

Każda organizacja mierzy się z coraz większymi wyzwaniami. Szczególnie w dobie tak dynamicznych zmian na rynku, aby wyprzedzić swoją konkurencję kadra zarządzająca musi wprowadzać innowacyjne rozwiązania w swoich firmach. Dostarczamy i umożliwiamy testowanie oraz implementację najlepszych rozwiązań z całego świata. Skutecznie.”

W jaki sposób Poland Prize by Kielce Technology Park wzmacnia konkurencyjność polskich przedsiębiorców?

Kielecki Park Technologiczny już od ponad 13 lat wspiera przedsiębiorców na każdym etapie budowania ich firm. Do dyspozycji oddajemy zarówno infrastrukturę lokalową, na którą składają się nowoczesne biura i hale produkcyjne a także tereny pod inwestycje. Naszą społeczność dziś tworzy dziś ponad 200 podmiotów, nasze wsparcie otrzymało już blisko 1000 firm. Zajmujemy się także inkubacją i akceleracją startupów.

Jednym z naszych głównych obszarów działań jest ich właściwe kojarzenie ze sobą, łączenie wytwórców z odbiorcami oraz aranżowanie ich kooperacji przy wspólnych inicjatywach. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym najnowszym działaniem w tym zakresie.

Poland Prize powered by Kielce Technology Park, to program akceleracyjny, który ma zachęcić zagraniczne startupy do rozwijania i wdrażania swoich innowacyjnych pomysłów w Polsce. Dojrzałe firmy są beneficjentami programu jako odbiorcy opracowanych technologii. Jeżeli poszukujecie Państwo rozwiązań które usprawnią działania Waszej firmy, zachęcamy do nawiązania z nami współpracy w roli Partnera biznesowego.

Największą korzyścią przystąpienia do programu jest możliwość otrzymania rozwiązania, które zoptymalizuje Waszą produkcję, pozwoli wprowadzić na rynek nową ofertę lub wdrożyć innowacje, które wzmocnią Waszą przewagę konkurencyjną. To również ograniczenie do zera kosztów związanych z wyżej wymienionym procesem ze względu na granty jakie startup otrzyma w ramach tego programu. Dodatkowym profitem jest także możliwość dalszej współpracy ze startupem w roli wzmocnienia Waszego Działu Badań i Rozwoju lub przy innych pozaprojektowych działaniach.

Gorąco zachęcamy do kontaktu. Wspólnie określimy zakres wyzwań technologicznych nad którymi będą pracować uczestnicy programu. Pomożemy także w znalezieniu właściwych startupów i skoordynujemy cały przebieg programu akceleracyjnego.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.technopark.kielce.pl/polandprize, Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania podczas spotkania online lub wizyty w Waszej firmie.

Mój zespół pozostaje do Państwa dyspozycji, zapraszam również do bezpośredniego kontaktu.

Z wyrazami szacunku
Justyna Lichosik
Dyrektor Kieleckiego Parku Technologicznego
Tel.: 41 278 72 00

 

Kielecki Park Technologiczny jest biznesową wizytówką Kielc, jednym z największych przedsięwzięć gospodarczych realizowanych przez Miasto Kielce. To miejsce nastawione na innowacyjność i nowe technologie, otwarte na współpracę z przedsiębiorcami. Firmom oferowany jest szeroki wachlarz „szytych na miarę” usług biznesowych i badawczo-rozwojowych, a także pomoc w pozyskiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania i w poszukiwaniu partnerów biznesowych. KPT to także miejsce sprzyjające rozwojowi startupów, które mogą liczyć na fachowe wsparcie w realizacji nowatorskich pomysłów. Park charakteryzuje doskonale wyposażona i atrakcyjnie zlokalizowana infrastruktura.

Nie zwlekaj, zapytaj!

tel.: +48 41 27 87 209 (221, 245)

polandprize@technopark.kielce.pl
www.technopark.kielce.pl/polandprize

 

 

 

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Oferty nieruchomości - nie musisz za nie płacić!

AktualnościWiadomości

Air France-KLM inwestuje we flotę

AktualnościWiadomości

Jak zbudować startup warty miliardy

AktualnościWiadomościZdrowie

Google rozwija sztuczną inteligencję, która powinna być w stanie rozszyfrować pismo lekarza

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: