Artykuł miesiąca: Pracowniku pamiętaj o 1% dla Fundacji Opiekuńcze Skrzydła

AktualnościWiadomościZdrowie

Kac morderca. Zmora młodych polaków

 

Młodzi ludzie w dzisiejszych czasach mają dużo na głowie: codzienne obowiązki, studia, rodzina, ważne spotkania, praca lub ubieganie się o nią, dzieci. Często czują, że muszą funkcjonować na wysokich obrotach. Jednak życie to nie tylko praca. Czy młodzi ludzie mają czas na imprezowanie i spotkania ze znajomymi? Jakie są ich doświadczenia z kacem?
Wielu młodych mieszkańców miast to imprezowicze weekendowi imprezują, spotykają się ze znajomymi tylko w weekendy. Spora część w ogóle rezygnuje z życia towarzyskiego przez wzgląd na liczne obowiązki i częściej są to osoby po 30-tce. Polak na kacu często następnego dnia po imprezie nie ma na nic siły, opanowuje go lenistwo. Zdarza się również, że z powodu kaca rezygnuje ze swoich planów.
Jak mówi newsrm.tv Joanna Skrzyńska, senior research executive z TNS Polska, zdecydowana większość młodych ludzi stara się go unikać, jak tylko może, wolą wypić mniej niż przesadzić, a w ich oczach kac to po prostu zjadacz czasu i energii. Przynajmniej raz w życiu na kacu było dziewięciu na dziesięciu młodych i wiedzą, że na kacu bywa bardzo ciężko zwłaszcza w pracy. Prawie połowa młodych uważa, że najgorsze, co może im się przytrafić na kacu, to cały dzień na pełnych obrotach w pracy lub na uczelni.
Z raportu TNS Polska zrealizowanego na zlecenie marki TIGER wynika, że na kacu ciężej jest się skoncentrować, dobrze zaprezentować. A rozmowa kwalifikacyjna na kacu? Wielu młodych sobie jej wówczas nie wyobraża. Co ciekawe, badani nie lubią przebywać w towarzystwie osób wczorajszych nieważne gdzie, czy to w pracy, czy w tramwaju, autobusie.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Oszustwa, kradzież danych i wyłudzanie pieniędzy to najczęstsze incydenty w sieci

AktualnościWiadomości

Rusza UX Upgrade – nowa odsłona platformy ze szkoleniami UX od Symetrii

AktualnościWiadomości

15 miliardów haseł w Darknecie

AktualnościWiadomości

Jarosław Pleskot w Zarządzie HAMA Polska

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: