Artykuł miesiąca: Nowy standard podróży w Air France

AktualnościITWiadomości

Już 30 proc. Polaków chce rozpocząć karierę IT w obszarze testowania

Według badania międzynarodowej firmy Evolution ¼ Polaków chciałaby przebranżowić się do IT. Dlatego marka z 10-cioma centrami inżynieryjnymi zaprasza do udziału w bezpłatnym bootcampie Quality Assurance Automation Bootcamp. Kurs będzie trwał od 24 października do 16 grudnia, a spotkania będą odbywały się online dwa razy w tygodniu. Uczestnicy dostaną dyplomy zaświadczające ukończenie kursu, a najlepsi mogą liczyć na ofertę pracy. 

Quality Assurance Automation Bootcamp odbędzie się w języku angielskim. Osoby zainteresowane nauką zagadnień związanych z obszarem testowania mogą zgłaszać się do 3 października aplikując na specjalnym landing page. W ciągu dwóch miesięcy uczestnicy będą mieli okazję zdobyć wiedzę, która pozwoli im rozpocząć karierę w IT jako QA Specialist, a najlepsi z nich dostaną propozycję pracy w zespole Evolution.

QA to obszar, który jest bardzo często wybierany przez osoby, które chcą przebranżowić się do IT. Specjalizacja ta ma nieco mniejszy próg wejścia niż w przypadku czystego kodowania. Co nie zmienia faktu, że aby wejść do tego świata, trzeba dać z siebie wiele. Myślę, że bootcampy, jak ten, który organizuje Evolution, to doskonała szansa na zmianę swojej kariery zawodowej. Sam co prawda studiowałem informatykę, jednak to właśnie tego typu wydarzenia dały mi możliwość zdobycia praktycznej wiedzy, dzięki której mogłem budować swoją pozycję w branży. Myślę, że jeśli ktoś zastanawia się nad wejściem do IT, to Quality Assurance Automation Bootcamp Evolution jest dla niego idealną okazją. Aby osiągnąć ten cel, trzeba być zdeterminowanym i chcieć się uczyć. Jeśli to masz, to zdobędziesz wszystko  – komentuje Rainers Sledevskis, Quality Assurance Engineer w Evolution, jeden z wykładowców QA Automation Bootcamp.

Po zakończeniu kursu każdy uczestnik otrzyma dyplom ukończenia bootcampu, a  uczestnicy, którzy wykażą się najlepszymi wynikami w trakcie nauki, otrzymają propozycję dołączenia do zespołu Evolution jako specjaliści Quality Assurance.

W testowaniu ogromne znaczenie ma to, w jakich technologiach pracujemy. Dlatego praca w firmie Evolution to doskonałe miejsce do rozpoczęcia swojej kariery w tym obszarze ze względu na stos technologiczny, ciekawe i rozwojowe projekty oraz doświadczony zespół, jak i dobrą atmosferę dodaje Seldevskis.

Quality Assurance Automation Bootcamp jest dla ambitnych osób, które chcą nauczyć się podstaw testowania, automatyzacji testów oraz najlepszych narzędzi i frameworków, które dadzą im solidne podstawy do rozpoczęcia kariery w Quality Assurance Automation.  Uczestnicy mogą liczyć na wiele angażujących wykładów na żywo i ciekawych zadań domowych. Wszyscy otrzymają też wsparcie od doświadczonych inżynierów QA, którzy pokażą im odpowiednie kierunki rozwoju i będą ich wspierać w tej podróży.

Osoby zainteresowane udziałem w Quality Assurance Automation Bootcamp zapraszamy na stronę wydarzenia.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Wynagrodzenie to nie wszystko - jak dodatkowo zmotywować pracowników i managerów

AktualnościWiadomościZdrowie

Polacy badają stan zdrowia w poszukiwaniu długowieczności i lepszego samopoczucia

AktualnościCheck PointITWiadomości

Czy to koniec oszustw telefonicznych? Od dzisiaj nowe obowiązki operatorów

AktualnościCheck PointITWiadomości

Chcesz zostać ekspertem cyberbezpieczeństwa? Współpraca Check Point MIND i NotSoSecure zaowocowała ponad 20 tys. godzin szkoleń z obszaru IT security

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: