Artykuł miesiąca: Dom Opiekuńczych Skrzydeł - pamiętaj o 1% podatku KRS 630706.

AktualnościFinanseWiadomości

Jak pozyskać kapitał dla Twojej firmy?

 

Posiadanie odpowiedniego kapitału w przedsiębiorstwie to jedna z fundamentalnych kwestii, dzięki której rozwój firmy jest możliwy. Brak wystarczającego kapitału znacznie ogranicza możliwości osób prowadzących własny biznes i może przysparzać wielu, potencjalnych problemów. Nie jest również tajemnicą, że przedsiębiorstwa posiadające większy kapitał na ogół szybko wyprzedzają swoją konkurencję i rozrastają się do sporych rozmiarów. Skąd jednak wziąć dodatkowe pieniądze na zwiększenie aktywności działań firmy?

Z pomocą mogą przyjść między innymi fundusze czy prywatni inwestorzy. Korzyści ze współpracy z firmami inwestycyjnymi mogą być nieocenione. Z uwagi na wkład inwestorów w postaci m.in. długoterminowego finansowania, know-how czy choćby szerokiego wachlarza własnych kontaktów – spółka będąca pod opieką funduszu w bardzo krótkim czasie może osiągnąć znaczący wzrost wartości firmy. Inwestorom realnie zależy na wzrostach i robią oni wszystko w kierunku tego, by te wzrosty zapewnić.

„Jako inwestor wspieramy przedsiębiorców i pomagamy im wykorzystać ich potencjał. Oprócz kapitału niezbędnego na rozwój przedsiębiorstwa oferujemy także nasze kontakty biznesowe, optymalizujemy procesy biznesowe oraz służymy własnym doświadczeniem. Weremczuk Holding w ostatnich 3 latach działalności zrealizował ponad 15 transakcji, z których każda Spółka zwiększyła znacznie swoje wyniki na poziomie przychodów i zysków” – komentuje Przemysław Weremczuk, partner zarządzający Weremczuk Holding.

Rynek oferuje wiele możliwości finansowania, które przedsiębiorstwo może wykorzystać analizując cel finansowania, koszty oraz czas pozyskania kapitału. Jeśli firma nie wie jaką decyzję podjąć to najlepiej zgłosić się do odpowiednich organizacji, które mogą pomóc w decyzji o formie pozyskania kapitału.

„W tym momencie jesteśmy otwarci na podjęcie współpracy z firmami, które poszukują kapitału od prywatnych inwestorów, gdyż jesteśmy w trakcie poszukiwania nowych projektów. Jako inwestor poszukujemy przedsiębiorstw, które posiadają atrakcyjny plan rozwoju, dynamicznie rozwijający się rynek oraz osiągnięty lub bliski próg rentowności” – dodaje Przemysław Weremczuk.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

KLM oferuje nowe narzędzie do planowania podróży w czasach pandemii – interaktywną mapę Covid-19

AktualnościWiadomości

Facebook chce stworzyć 10 000 miejsc pracy w Europie

AktualnościEnergiaWiadomości

Czy energia jądrowa to zielona inwestycja?

AktualnościTechnologieWiadomości

Technologia przyszłości tworzy innowacyjne fabryki piwa

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: