Artykuł miesiąca: Pracowniku pamiętaj o 1% dla Fundacji Opiekuńcze Skrzydła

AktualnościWiadomości

Internetowa porównywarka cateringów dietetycznych Cateromarket.pl w nowej odsłonie

 

Do niedawna catering dietetyczny był dla wielu osób czymś zupełnie nieznanym. Z kolei dziś to szalenie popularna forma zdrowego odżywania, a firm oferujących jedzenie w pudełkach na polskim rynku przybywa z dnia na dzień. Konsumenci stają więc przed trudnym wyborem i niejednokrotnie gubią się w gąszczu ofert, nie wiedząc jak wybrać najlepszą. Tu z pomocą przychodzi Cateromarket.pl – pierwsza w Polsce wyszukiwarka i porównywarka cateringów dietetycznych. Co ciekawe serwis w ostatnim czasie przeszedł metamorfozę, stając się jeszcze bardziej użytecznym narzędziem.

Założenia, które towarzyszyły twórcom portalu pozostają niezmienne. Przez cały czas chodzi o ułatwienie znalezienia odpowiedniego i indywidualnie dobranego cateringu, bez konieczności spędzania wielu godzin w sieci i tracenia czasu na odwiedzanie poszczególnych stron.

– Porównywarka agreguje w jednym miejscu wiele dostępnych rozwiązań dietetycznych, co pozwala szybko wybrać to najbardziej optymalne – podkreśla Łukasz Sot z Cateromarket.pl. – Jednym słowem proponujemy więc wygodę i oszczędność czasu, a także namawiamy na zmianę nawyków żywieniowych poprzez wybór zdrowych posiłków. To oferta skierowana głównie do tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na wielogodzinne zakupy i gotowanie.  Co ciekawe, serwis Cateromarket.pl w ostatnim czasie przeszedł całkowitą metamorfozę. Zmienił się jednak nie tylko wygląd strony internetowej, ale przede wszystkim cały sposób korzystania z niej.

– Zależało nam na tym, aby rozwiązania jakie proponujemy były proste i naprawdę dostępne dla wszystkich, nawet najbardziej wymagających użytkowników – dodaje Łukasz Sot.

Aktualnie wystarczy tylko wybrać miasto, a serwis automatycznie przekierowuje użytkownika do rankingu firm. Są one uszeregowane w kolejności od tych mających najlepsze opinie klientów do tych najsłabiej ocenianych.

– Pozwala to na podkreślenie roli klientów i ich opinii – w ten sposób rzetelni dostawcy „zdrowych pudełek” zawsze będą na wysokich pozycjach, a cały serwis zyska bardziej „społecznościowy” charakter – mówi przedstawiciel Cateromarket.pl.

Warto podkreślić, że serwis w nowej odsłonie daje też możliwość sprawdzenia czy firma posiada wszystkie niezbędne pozwolenia stacji sanitarno – epidemiologiczne. Potwierdzeniem dostarczenia tego typu dokumentów jest wpis w odpowiednim okienku. W przypadku ich braku w tym miejscu pojawia się zdanie: „Brak informacji o pozwoleniach sanepidu”. Zdaniem przedstawiciela porównywarki ma to na celu jeszcze większe uwiarygodnienie oferentów.

– Do tego dochodzi także weryfikacja, czy dana firma cateringowa korzysta z usług profesjonalnego dietetyka czy też nie. Jest to bardzo ważne, ponieważ niestety część z nich to nastawione na zysk restauracje, w ofercie których znaleźć można catering… ale niekoniecznie dietetyczny. Współpraca z dietetykiem może być zaś sposobem na odsianie tego typu podmiotów – mówi Łukasz Sot.

Oprócz tego Cateromarket.pl udostępnił użytkownikom dodatkową usługę, jaką jest możliwość składania zamówień bezpośrednio za pośrednictwem serwisu.

– Klient w prosty sposób może złożyć zamówienie przez naszą stronę, a firma cateringowa dostaje powiadomienie mailowe, kontaktuje się z nim i finalizuje wszystkie szczegóły – wyjaśnia Łukasz Sot.

Serwis Cateromarket.pl powstał w odpowiedzi na coraz większą liczbę firm oferujących catering dietetyczny. Co ciekawe jest już dostępny w ponad 350 miastach i miejscowościach w całej Polsce.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Powstaje Koalicja na rzecz telemedycyny

AktualnościWiadomości

Nowe, korzystne zasady biletów KLM

AktualnościWiadomości

Pandemia powoduje gwałtowny wzrost sprzedaży gier

AktualnościWiadomości

Szef Rezerwy Federalnej USA ostrzega przed krachem na rynku nieruchomości

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: