Artykuł miesiąca: Dom Opiekuńczych Skrzydeł - pamiętaj o 1% podatku KRS 630706.

AktualnościCzas wolnyinnowacjeLifestyleWiadomości

HOUSE&more zmienia się w MILOO HOME

 

Marka HOUSE&more, jest obecna na polskim rynku od 2009 roku. Przez 8 lat z sukcesem rozwijała sieć salonów wnętrzarskich typu conceptstore, oferujących starannie wyselekcjonowane meble i akcesoria w różnych stylach – od ciepłego i przytulnego stylu country, przez elegancki styl nowojorski do nowoczesnej klasyki. Obecnie HOUSE&more posiada 16 salonów w największych polskich miastach oraz sklep internetowy. Rozwija się również za granicą: produkty HOUSE&more znajdziemy w salonach w Dusseldorfie i Berlinie.

]W kolejnych latach firma planuje ekspansję na inne rynki zagraniczne. W HOUSE&more, obok znanych zagranicznych marek, takich jak Riviera Maison, Manutti czy Eichholtz, przez lata rozwijała się i rosła w siłę marka własna Miloo, wewnątrz której znaleźć możemy trzy linie: Home, Garden i  Design.

Portfolio Miloo Home powstaje dzięki licznym inspiracjom czerpanym ze światowych trendów. To one pomagają tworzyć wyjątkowe kolekcje, które w każdym sezonie zachwycają klientów unikatowym designem i funkcjonalnością. Grono miłośników Miloo Home urosło na przestrzeni lat, co wpłynęło na wzrost rozpoznawalności marki i jej znaczenie w portfolio HOUSE&more przyczyniając się do decyzji o rebrandingu.

HOUSE&more zmienia się podwójnie – nie tylko zmieniając nazwę na Miloo Home, ale również  identyfikację wizualną marki. Dawne logo ustępuje miejsca nowemu i eleganckiemu, utrzymanemu w kolorystyce czerni i bieli oraz zamkniętemu w kwadracie logotypowi Miloo Home. Nowe logo odzwierciedla najważniejsze wartości marki – jakość, design i funkcjonalność.

Miloo Home to odpowiedź na dynamiczne zmiany, jakie obserwujemy w polskim świecie interior design w ostatnich latach. Zainteresowanie wystrojem wnętrz rośnie z roku na rok, konsumenci są bardziej świadomi, poszukują inspiracji. Coraz częściej korzystają też z usług architektów wnętrz, na współpracę z którymi Miloo Home kładzie duży nacisk. Nowa marka łączy w sobie lata doświadczenia na polskim rynku z nowoczesnym i funkcjonalnym designem, odzwierciedlającym najnowsze trendy. Oferuje kolekcje mebli do wnętrz (także tych na zamówienie), mebli ogrodowych, tekstyliów, oświetlenia, dekoracji, a także szkła i porcelany, które można dopasować do wnętrza w każdym stylu.

To również marka bliska swoim klientom, pomagająca im budować piękne historie ich domów oraz mieszkań, co podkreśla swoim motto – Everyhomehas a story. Miloo Home wierzy, że to ludzie są sercem każdego wnętrza. Zachęca do czerpania inspiracji z tego, co tworzy i adaptowania ich w taki sposób, aby nasz dom mógł opowiedzieć naszą własną, niepowtarzalną historię.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Prokurator generalny oskarża Trumpa za oszustwo

AktualnościWiadomości

Samochodowy bilans 2021 roku – jakie pojazdy były najpopularniejsze?

AktualnościITWiadomości

Sprawdź, która rola w IT jest dla Ciebie.

AktualnościITWiadomości

Ataki cybernetyczne są największym zmartwieniem firm

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: