Artykuł miesiąca: Dom Opiekuńczych Skrzydeł - pamiętaj o 1% podatku KRS 630706.

AktualnościCzas wolnyLifestyleWiadomości

Gwiazdy sportu wspierają niewidome dzieci

 

Znamy ich z telewizji, z ekranów komputerów, smartfonów i tabletów oraz gazet. Dzięki #ZAKOLOROWANYM po raz pierwszy możemy zaprosić ich do swojego domu i pokolorować ich otoczenie! Marcin Gortat, Otylia Jędrzejczak i Rafał Sikora zostali bohaterami albumu z kolorowankami, który powstał, by wesprzeć niewidome dzieci.

Kolorując świat gwiazd…

Na każdej karcie albumu Zakolorowani  można znaleźć fotografię gwiazdy, wokół której dorysowane zostały kontury do samodzielnego kolorowania. W ten sposób każdy może pokolorować świat ulubionej gwiazdy. To od nas – kolorujących – zależy, jaki kolor będzie miał but Marcina Gortata! – zachęca Łukasz Kaliciński, pomysłodawca akcji. To pierwsza kolorowanka, w której znalazło się aż tyle gwiazd! – dodaje.

…kolorujemy świat niewidomych dzieciaków

Akcja, w którą zaangażowani są polscy sportowcy powstała by wesprzeć dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie. Kolorowanki z wizerunkami gwiazd zostały zamknięte w albumie, w którym znalazło się niemal 50 zwykłych i niezwykłych bohaterów: aktorów, muzyków, blogerów, sportowców i przedsiębiorców, a także podopiecznych krakowskiego ośrodka.

Każdy może to zrobić!

Akcja #ZAKOLOROWANI powstała z myślą o naszych przyjaciołach z ośrodka przy Tynieckiej w Krakowie.Dzięki niej po raz kolejny pokolorujemy świat niewidomych dzieciaków. – tłumaczy Łukasz Kaliciński. W ten sposób chcemy też pokazać, że każdy z nas może pokolorować życie drugiego człowieka. Wystarczy złapać metaforyczne kredki i działać!  – dodaje.

Oprócz polskich sportowców na kolejnych kartach kolorowanki można znaleźć m.in. wizerunki: Wojciecha Łuszczykiewicza (Video), Magdy Steczkowskiej, Natalii Szroeder, Szymona Chodynieckiego, Michała Sadowskiego (Brand 24) i kabareciarza Adama Grzanki.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Prokurator generalny oskarża Trumpa za oszustwo

AktualnościWiadomości

Samochodowy bilans 2021 roku – jakie pojazdy były najpopularniejsze?

AktualnościITWiadomości

Sprawdź, która rola w IT jest dla Ciebie.

AktualnościITWiadomości

Ataki cybernetyczne są największym zmartwieniem firm

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: