Artykuł miesiąca: Praca w IT nie tylko dla programistów. TOP 3 zawody z gwarancją zatrudnienia i dobrą pensją

AktualnościWiadomości

Eurobank z certyfikatem Top Employer Polska 2019

 

Już po raz drugi z rzędu Euro Bank S.A. został uznany przez Top Employers Institute za pracodawcę, który spełnia wysokie standardy zarządzania pracownikami. 

Top Employers Institute to niezależna organizacja badająca praktyki HR u pracodawców na całym świecie. Badanie obejmuje ponad 600 kategorii w takich obszarach jak np. strategia rozwoju talentów, planowanie zasobów ludzkich, wdrażanie nowych pracowników, szkolenia i rozwój, zarządzanie wynikami, rozwijanie umiejętności przywódczych. Ocenie podlegają wdrażanie oraz funkcjonowanie tych praktyk.

eurobank otrzymał certyfikat już po raz drugi z rzędu. – Przed rokiem zapowiedziałem, że nie poprzestaniemy na jednorazowym tytule i w kolejnych latach będziemy poddawać się audytowi Top Employers Institute. Tegoroczne wyróżnienie to dowód, że eurobank chce i potrafi rozwijać najlepsze praktyki w zakresie polityki zatrudnienia – mówi Alexis Lacroix, prezes eurobanku.

Top Employers Institute certyfikował i przyznał tytuł Top Employer ponad 1500 organizacjom w 118 krajach na pięciu kontynentach.

David Plink, prezes Top Employers Institute: – Wierzymy, że organizacje, które zdobyły certyfikat Top Employer 2019 zapewniają wyjątkowe warunki pracy, stale je rozwijają, stawiając swoich pracowników na pierwszym miejscu. Firmy te pomagają wzbogacić świat pracy dzięki zaangażowaniu w tworzenie doskonałych miejsc pracy i dzięki temu są uznawane za pracodawcę z wyboru.

Wszelkie informacje na temat Top Employers Institute oraz certyfikacji można znaleźć pod adresem: www.top-employers.com.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Apel Polskiej Grupy Supermarketów o solidarność i wsparcie dla lokalnych przedsiębiorców

AktualnościWiadomości

Infor w chmurze

AktualnościWiadomości

Praca w biurze podczas epidemii koronawirusa. O czym trzeba pamiętać?

AktualnościWiadomości

Koronawirus działa na umysły inwestorów

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: