Artykuł miesiąca: Dom Opiekuńczych Skrzydeł - pamiętaj o 1% podatku KRS 630706.

AktualnościWiadomości

Emirates zwiększają liczbę rejsów w Europie

 

W odpowiedzi na złagodzenie obostrzeń w ruchu międzynarodowym i wzrost zapotrzebowania wśród pasażerów, linie Emirates wznawiają dodatkowe połączenia i zwiększają liczbę lotów na terytorium Europy. Wobec wyraźnie powracającego zaufania do podróży zagranicznych przewoźnik realizuje plan zwiększenia liczby lotów i zdolności przewozowej, aby ułatwić klientom podróż w ramach bogatej siatki połączeń przez Dubaj do Europy.

Dalszy rozwój w Wielkiej Brytanii i wznowienie lotów do Newcastle

W Wielkiej Brytanii Emirates intensyfikują działalność i 15 października planują wznowić loty do Newcastle (NCL), oferując cztery rejsy tygodniowo do Anglii północno-wschodniej obsługiwane przez samoloty Boeing 777-300ER w konfiguracji dwuklasowej. Pierwszy rejs EK033 opuszcza Dubaj (DXB) o godzinie 14.30 i przylatuje do Newcastle (NCL) o 19.10, natomiast rejs EK034 opuszcza Newcastle o 21.10 i przylatuje do Dubaju następnego dnia o 7.25.

Pod koniec października przewoźnik będzie oferował 77 lotów tygodniowo do Wielkiej Brytanii, stopniowo wznawiając działalność na jednym ze swoich najważniejszych rynków świata. W Wielkiej Brytanii linie realizują m.in. 6 lotów dziennie do Londynu-Heathrow obsługiwanych przez 5 Airbusów A380, 2 loty A380 dziennie do Manchesteru, 10 rejsów tygodniowo do Birmingham, codzienne loty do Glasgow oraz 4 loty tygodniowo do Newcastle. W tym miesiącu władze brytyjskie przeniosły Zjednoczone Emiraty Arabskie na tzw. listę pomarańczową, a podróżujący do Wielkiej Brytanii z Dubaju nie muszą już przechodzić kwarantanny w wyznaczonym przez rząd hotelu.

Częstsze loty do wielu miast w Europie

W odpowiedzi na wzrost zapotrzebowania klientów linie Emirates przyspieszyły także plany wprowadzenia dodatkowych lotów i zwiększenia oferowania na trasie do ponad 10 miast w Europie, m.in. Birmingham, Barcelony, Brukseli, Dublina, Hamburga, Londynu, Lizbony, Madrytu, Monachium, Rzymu i Zurychu. Do wielu z nich przewoźnik zamierza latać raz dziennie lub częściej.

W Niemczech Emirates ułatwi podróżującym służbowo i turystom podróż do popularnych portów lotniczych, wprowadzając codzienne loty do Düsseldorfu, Frankfurtu, Hamburga i Monachium – do 31 października łącznie 50 rejsów tygodniowo. Na trasach Düsseldorf-Dubaj i Hamburg-Dubaj Emirates wprowadzi samolot Airbus A380, aby móc zabrać więcej pasażerów.

Poza Europą

Linie Emirates zapowiedziały także wznowienie połączeń w innych częściach świata, m.in. na trasie Malé-Colombo od 1 września, co dodatkowo wesprze turystykę Malediwów i otwierającej się na turystów Sri Lanki. Do połowy października Emirates zwiększą także liczbę lotów Malé-Dubaj do 4 dziennie. Ponadto przewoźnik wprowadzi dodatkowe loty m.in. do Maskatu (4 loty tygodniowo od 28 sierpnia) i São Paulo (codzienne loty od 5 października).

Wraz z ponownym otwarciem granic i znoszeniem ograniczeń w podróżowaniu Emirates rozszerzają swoją siatkę połączeń w sposób bezpieczny i zrównoważony. Przewoźnik wznowił rejsy pasażerskie do ponad 120 kierunków i odtworzył blisko 90% połączeń obsługiwanych do wybuchu pandemii. Pasażerowie Emirates mogą wygodnie i bezproblemowo polecieć przez Dubaj do Ameryki Północnej i Południowej, Europy, Afryki, a także regionów Bliskiego Wschodu oraz Azji i Pacyfiku.

Elastyczność i pewność: Emirates nieustannie wiodą prym w branży, oferując innowacyjne produkty i usługi odpowiadające potrzebom podróżujących w zmiennej rzeczywistości. Niedawno przewoźnik wprowadził jeszcze korzystniejsze i bardziej elastyczne zasady rezerwacji, które zostały przedłużone do 31 maja 2022 r., wydłużył ofertę ubezpieczenia od wielu ryzyk i pomógł stałym klientom zachować mile i status członkowski.

Dubaj: Odkąd Dubaj ponownie otworzył się na turystykę w lipcu 2020 r., pozostaje jednym z najpopularniejszych miejsc na wakacje – zwłaszcza w sezonie zimowym. Miasto jest otwarte na międzynarodowych gości biznesowych i na turystów. Od skąpanych w słońcu plaż po światowej klasy gościnność i obiekty rekreacyjne, Dubaj oferuje różnorodne doświadczenia na światowym poziomie. Jest jednym z pierwszych miast na świecie, które otrzymało oznaczenie „Safe Travels” od Światowej Rady Podróży i Turystyki (WTTC). Potwierdza to wszechstronne i skuteczne działania podjęte przez władze, które mają na celu zapewnić gościom zdrowie i bezpieczeństwo.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Branżę modową czekają rewolucyjne zmiany

AktualnościWiadomości

W Polsce jest ponad milion legalnie pracujących cudzoziemców

AktualnościWiadomości

Daimler Truck korzysta z wyższych cen

AktualnościWiadomości

Siemens jest na minusie po raz pierwszy od 12 lat

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: