Artykuł miesiąca: Dom Opiekuńczych Skrzydeł - pamiętaj o 1% podatku KRS 630706.

AktualnościWiadomości

Emirates i Airlink rozszerzają partnerstwo i podpisują umowę code-share

 

Linie Emirates i Airlink ogłosiły rozszerzenie dotychczasowego partnerstwa i jednostronną umowę code-share dającą podróżnym do i z RPA wygodny dostęp do ponad 40 krajowych i regionalnych miejsc docelowych w 12 krajach afrykańskich.

Rozszerzona umowa code-share zapewnia pasażerom Emirates łączność, której nie oferuje żaden inny przewoźnik w Afryce, a jednocześnie wzmacnia wieloletnie partnerstwo Emirates z South African Airways.

Umowa została podpisana w momencie, gdy linie Emirates wznawiają loty do Republiki Południowej Afryki i intensyfikują swoją działalność na kontynencie afrykańskim zapewniając klientom lepszą łączność za pośrednictwem swoich bramek w Johannesburgu, Kapsztadzie i Durbanie. Połączenia Emirates i Airlink to konkurencyjne ceny, bilet łączony i bezproblemowy transfer bagażu między obiema liniami lotniczymi w przypadku przesiadek.

Klienci podróżujący do RPA mogą teraz przemieszczać się z Johannesburga, Kapsztadu i Durbanu do takich miejsc jak Bloemfontein, George, Upington, Nelspruit, Hoedspruit, Kimberley, Skukuza, Pietermaritzburg, Richards Bay, Sishen, Mthatha i Port Elizabeth, a także do punktów w Afryce Południowej, m.in. takich jak Gaborone, Kasane, Vilanculos, Lubumbashi, Dar es Salaam, Entebbe, Maseru, Antananarivo, Pemba, Tete, Maun, Wodospady Wiktorii, Walvis Bay, Maputo, Windhoek, Harare, Lusaka, Ndola, Bulawayo i Livingstone.

– Rozszerzenie partnerstwa Emirates i Airlink to ważny krok w naszych relacjach. Nowa umowa code-share zwiększa naszą ofertę i daje elastyczność klientom podróżujących poza nasze bramki w Afryce Południowej i RPA. Zapewnia także niezrównane możliwości dotarcia do wielu miejsc wypoczynku na kontynencie afrykańskim. Jesteśmy zaangażowani w rozwój naszej działalności w Republice Południowej Afryki, a dzięki współpracy z Airlink mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć odbudowę lokalnej branży turystycznej. Nasze partnerstwo z Airlink uzupełni cenną współpracę Emirates z South African Airways – powiedział Adnan Kazim, dyrektor handlowy Emirates.

– Rozwój współpracy jest ogromnym wsparciem dla Airlink. Jesteśmy zachwyceni, zaszczyceni i uprzywilejowani, że linie Emirates wybrały Airlink jako swojego partnera w Afryce Południowej. Linie Emirates obsługują wszystkie nasze rynki źródłowe i razem jesteśmy w stanie zapewnić niezbędny dostęp lotniczy do rozległej sieci połączeń Airlink w Afryce Południowej oraz zapewnić bardzo potrzebną łączność Afryki resztą świata. Sektory turystyki i transportu lotniczego zostały najmocniej dotknięte pandemią i związanymi z nią blokadami i zakazami podróżowania, a ponieważ coraz więcej osób się szczepi, spodziewamy się, że stłumiony popyt na podróże rozwinie się i coraz więcej klientów będzie chciało odwiedzić miejsca oferowane przez siatkę linii Airlink – podkreśla Rodger Foster, dyrektor generalny i dyrektor zarządzający Airlink.

Klienci mogą rezerwować podróż w obu liniach lotniczych na stronie emirates.com oraz za pośrednictwem internetowych i lokalnych biur podróży.

Emirates zintensyfikowały swoją działalność w Republice Południowej Afryki. Linie lotnicze nadal bezpiecznie odbudowują swoją globalną sieć i przywracają popyt na rynku, łącząc klientów z Dubajem i przez Dubaj z ponad 120 miejscami docelowymi na całym świecie. Przewoźnik kontynuuje również rozszerzanie swojej obecności w Afryce Południowej i RPA budując silne relacje z partnerami lotniczymi, takimi jak Airlink i dostarczając więcej opcji podróży dla swoich klientów.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Prokurator generalny oskarża Trumpa za oszustwo

AktualnościWiadomości

Samochodowy bilans 2021 roku – jakie pojazdy były najpopularniejsze?

AktualnościITWiadomości

Sprawdź, która rola w IT jest dla Ciebie.

AktualnościITWiadomości

Ataki cybernetyczne są największym zmartwieniem firm

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: